Pranie Dywanów Mysłowice

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Polecamy serdecznie, pełen profesjonalizm, a przy tym bardzo dobry kontakt z usługodawcą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi polegającej na praniu wykładziny na sucho i na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z jego kompleksowych usług. Telefon do tego pana oczywiście zapisujemy na przyszłość i na pewno będziemy polecać jego usługi każdemu w potrzebie."
Pranie Dywanów i Tapicerki oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Z praniem wykładzin pan nie miał najmniejszego problemu. Cena z dojazdem była przystępna, a wykonawca okazał się osobą godną zaufania i polecenia. Wszystko przebiegło szybko i starannie, w umówionym wcześniej terminie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy sobie na przyszłość i na pewno jeszcze skorzystamy z jego wsparcia."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa prania dywanów z krótkim włosiem wykonana została naprawdę profesjonalnie. Teraz wygląda jak nowa. Cena była bardzo atrakcyjna, a pan okazał się nie tylko super fachowcem, ale również normalnym człowiekiem, z którym mogliśmy porozmawiać na każdy temat. Polecamy serdecznie jego kompleksowe usługi wszystkim, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość. Lepszego w okolicy na pewno nie znajdziemy."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy w 100% zadowoleni z prania dywanu z krótkim włosiem wykonanego przez tych panów z firmy czyszczącej. Do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, ceny z dojazdem mieli przystępne, do tego okazali się osobami rzeczowymi i punktualnymi, a przede wszystkim słownymi. Dziękujemy jeszcze raz za wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe i przystępne cenowo usługi w przyszłości."
Wybrane zlecenia

2021-09-08 Bończyk-Tuwima
Córki na dzień matki stwierdziły, że coś dla mnie upichcą skoro to "mój" dzień. A że wiele nie potrafią to samodzielnie zrobiły frytki. w sumie to wielki talerz smażonych kartofli, ale liczą się starania i za to duży plus. Minus natomiast za rozsypanie tych frytek na dywan. Poszukuję zatem fachowca od czyszczenia dywanów, który usunie plamy tłuszczu. Proszę o kontakt!

2021-08-12 Brzezinka
Nie jestem stąd, koleżanka udostępniła mi swoje lokum, bo mam tu w mieście uroczystość rodzinną. Trochę wstyd, bo wieczorem piłam winko do kolacji, ale niezdarnie rozlałam je na dywan. Czy w okolicy znajdę serwis od prania dywanów, który pomoże mi wyczyścić zarówno plamy od wina jak i plamę na honorze? Porszę o pomoc.

Dzielnice Mysłowic, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Piasek
 2. Wesoła
 3. Szabelnia
 4. Centrum
 5. Bończyk
 6. Tuwima
 7. Słupna
 8. Ćmok
 9. Ławki
 10. Morgi
 11. Brzezinka
 12. Krasowy
 13. Kosztowy
 14. Janów Miejski
 15. Stare Miasto
 16. Dziećkowice
 17. Śródmieście
 18. Brzęczkowice
 19. Larysz-Hajdowizna
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502