Pranie Tapicerki Mysłowice

Ewart
4.7
Liczba opinii: 34
Sprawdź szczegóły

Ewart

Pranie Tapicerki Mysłowice
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa prania tapicerki wykonana została nawet lepiej niż powinna. Panowie do pracy przystąpili tego samego dnia, usługę wykonali rzetelnie i dokładnie, a ceny również mieli atrakcyjne. Polecamy gorąco tego typu usługi - szybkie, sprawne, dokładne, a przy tym w bardzo dobrej cenie. Telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy zadowoleni z usługi prania dywanów. Panowie z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, do tego zaoferowali przystępne ceny. Jeśli kogoś interesuje usługa dokładnego i przystępnego cenowo prania foteli, to polecamy z ręką na sercu kompleksowe i niedrogie usługi tej firmy. Telefon oczywiście zapisujemy."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Wykonawca praniem tapicerki zajął się od ręki. Praca nie zajęła mu wiele czasu, a efekt był natychmiastowy. Dziękujemy za fachowo wykonaną usługę i polecamy z ręką na sercu tego Pana, pozostając z nim oczywiście w kontakcie."
Pranie Dywanów i Tapicerek oraz Usługi Sprzątające PBGM
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Usługa czyszczenia kanapy wykonana została profesjonalnie i ekspresowo. Wszystko przebiegło idealnie, a pan okazał się osobą sumienną i rzetelną, do tego miał niezłe poczucie humoru. Teraz możemy zachwycać się pachnącym i czystym zestawem wypoczynkowym. Polecam!"

Quick-Clean Łukasz Grabowski

Pranie Tapicerki Mysłowice
Weekend to zazwyczaj najlepszy czas na robienie porządków i sprzątanie. Nie przepadasz za praniem dywanów? Czyszczenie tapicerki w domu czy samochodzie też nie jest Twoim ulubionym zajęciem? A może trzeba usunąć jeszcze uporczywe plamy z wykładziny,

Grzegorz Starkowski Stark Management

Pranie Tapicerki Mysłowice
Sprzątanie to dla wielu z nas ciężki temat, zwłaszcza jeśli jesteśmy ciągle zabiegani, zmęczeni, a jedyną wolną chwilę chcielibyśmy spędzić w inny sposób niż sprzątając. Czyste i zadbane mieszkanie jest bez wątpienia najlepszą wizytówką.

Ekom Adam Szafirski

Pranie Tapicerki Mysłowice
Nasza doskonale przeszkolona kadra, często uczestnicząca w licznych kursach i szkolenia, chętnie pomoże Ci w kwestii prania dywanu i czyszczenia tapicerki. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz środkami chemicznymi posiadającymi niezbędne atesty, dzięki czemu
Wybrane zlecenia

Brzezinka
Potrzebuję pilnie kogoś od prania kanapy. Wynajmuję mieszkanie i za parę dni muszę je opuścić. Próbowałam wyczyścić kanapę ale niestety tapicerka się nie domyła. Czy mógłby ktoś mi pomóc? Jaki będzie koszt wykonania usługi? Bardzo zależy mi na czasie bo nie mogę zostawić brudnej kanapy. Z góry dziękuję za wstępne informację.

Brzęczkowice
Dzień dobry. Czy mógłby ktoś mi pomóc? Moja mała córeczka znalazła gdzieś moją kosmetyczkę i postanowiła moją szminkę użyć jako kredkę. Mam teraz na środku kanapy dużą plamę od szminki. Nawet nie próbowałam sama tego wyczyścić żeby nie pogorszyć sytuacji. Jaki będzie koszt wykonania usługi? Bardzo proszę o kontakt.

Dzielnice Mysłowic, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Piasek
 2. Wesoła
 3. Szabelnia
 4. Centrum
 5. Bończyk
 6. Tuwima
 7. Słupna
 8. Ćmok
 9. Ławki
 10. Morgi
 11. Brzezinka
 12. Krasowy
 13. Kosztowy
 14. Janów Miejski
 15. Stare Miasto
 16. Dziećkowice
 17. Śródmieście
 18. Brzęczkowice
 19. Larysz-Hajdowizna
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502