Pranie Wykładzin Gdynia

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Gdynia.
Wybrane zlecenia

2021-09-02 Leszczynki
W naszej firmie oprócz cotygodniowych sesji sprzątania, co jakiś czas robimy generalne porządki. Szef zauważył, że najlepiej będzie powierzyć czyszczenie wykładzin serwisowi, który zajmuje się tym profesjonalnie. Więc szukam firmy, która podjedzie ekspersowo, wyczyści plamy i wszelkie zabrudzenia. Jakie są w ogóle koszty takiej usługi?

2021-08-13 Wielki Kack
Nie wiem jak to możliwe, ale po wieczorze panieńskim jaki zorganizowałam swojej przyjaciółce, na wykładzinie w sypialni mam plamy od szminki. Rozsypał się też cień do powiek w kolorze brązowym. Wykładzina jest w jasnym kolorze, więc wygląda to paskudnie. Czy mogę tu zamówić wizytę firmy, która doczyści te niespodziewane zabrudzenia?

2021-07-30 Chwarzno-Wiczlino
Dzieci wybrudziły wykładzinę w swoim pokoju. Chyba z nudów albo żeby wyprowadzić mnie z rónowagi wyciagneły do zabawy pisaki, farbki i plastelinę. A mnie zostawiły teraz z kłopotem aby znaleźć solidny zakład, który wypierze i doczyści te zabrudzenia i nie zrobi tego za ogromne pieniądze. Jeśli ktoś ma podobne doświadczenia to proszę o polecenie dobrego serwisu.

2021-07-12 Babie Doły
Czy znajdę w kolicy dobrych serwisanów, którzy przyjadą i zajmą się usunięcem plam z soku pomarańczowego z janej wykładziny? Wie ktoś jakie są mniej więcej koszty takiej usługi? Patrzeć się nie da na tę wielką żółtą plamę na środku pokoju.

Dzielnice Gdyni, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Babie Doły
 2. Chwarzno-Wiczlino
 3. Chylonia
 4. Cisowa
 5. Dąbrowa
 6. Działki Leśne
 7. Wzórze Św. Maksymiliana
 8. Kamienna Góra
 9. Karwiny
 10. Leszczynki
 11. Mały Kack
 12. Podgórze
 13. Pustki Cisowskie-Demptowo
 14. Redłowo
 15. Śródmieście
 16. Witomino-Leśniczówka
 17. Witomino Radiostacja
 18. Grabówek
 19. Oksywie
 20. Orłowo
 21. Obłuże
 22. Wielki Kack

Wykładzina, która pokrywa całą powierzchnię podłogi, czy dywany, których zazwyczaj jest kilka, powinny być regularnie czyszczone. Sprzątanie nie należy do lubianych czynności, jednak jeśli zależy Ci na zdrowiu Twoim i rodziny, warto przynajmniej kilka razy w roku gruntownie wyprać dywan czy usunąć uporczywe plamy z tapicerki. Możesz być pewny, że przebywanie w mieszkaniu stanie się znacznie przyjemniejsze.

Czyszczenie tapicerki skórzanej, materiałowej lub pranie dywanów powierz odpowiednio wykwalifikowanym specjalistom. Skorzystaj z serwisu naprawek.pl, który zrzesza sprawdzone, cieszące się dobrymi opiniami firmy sprzątające. Dzięki stosowaniu odpowiednich sprzętów możesz mieć pewność, że zostaną usunięte wszelkie alergeny – np. roztocza kurzu, pleśń, czy bakterie. Zwykły odkurzacz nie zlikwiduje zanieczyszczeń w oczekiwany sposób, dlatego, jeśli zależy Ci na profesjonalnej usłudze, nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z Naprawek.pl.

Samodzielne czyszczenie zabrudzeń z wykładziny, jak również z sofy, czy łóżka nie powinno być wykonywane przez osoby, które nie posiadają doświadczenia. Korzystanie z nieodpowiednich środków może spowodować ich trwałe uszkodzenie.

Posiadanie w domu zwierząt wiąże się z osadzaniem na meblach sierści oraz pozostawianiem na nich charakterystycznego zapachu. Usunięcie uporczywych plam zleć odpowiednio doświadczonym pracownikom z firmy sprzątającej. Podobnie będzie w przypadku usuwania nieprzyjemnych zapachów z tapicerki – domowe sposoby nie zneutralizują jej w pożądanym stopniu, a stosowanie odświeżaczy powietrza przyniesie jedynie chwilowy efekt.

Renowacja mebli to świetne rozwiązanie w przypadku ograniczonych finansów. Koszt, który poniesiesz za odnowienie mebli, będzie zdecydowanie niższy niż w przypadku zakupu nowego wyposażenia domu.

Czyszczenie mebli skórzanych powinno być przeprowadzone zgodnie z zaleceniami producenta. Stosowanie odpowiednich środków oraz urządzeń może znacznie przedłużyć ich żywotność. Warto tego rodzaju czynności przekazać specjalistom – możesz mieć pewność, że każda usługa zostanie należycie wykonana.

Jeśli skóra nie wygląda zbyt dobrze, warto poddać ją renowacji. Dzięki wspomnianemu zabiegowi zyska zdecydowanie lepszy wygląd. Na sam koniec powinno się wykonać impregnację tapicerki, która ochroni ją przed zabrudzeniami.

Każda pora jest dobra na czyszczenie tapicerki, gruntowne pranie dywanów, czy renowację mebli. Wszystkie czynności, które wymagają odpowiedniej wiedzy, zostaw specjalistom współpracującym z portalem naprawek.pl. Znajdziesz tam fachowców, którzy posiadają doświadczenie w zakresie czyszczenia skóry, impregnacji tapicerek, czy parowej dezynfekcji wykładzin. Każda usługa zostanie odpowiednio przeprowadzona, a Ty nie będziesz musiał martwić się o stan swoich mebli. Nie trać czasu i już teraz skontaktuj się z serwisem Naprawek!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502