Pranie Tapicerki Gdynia

Płatność kartą
Poszukujesz profesjonalnego serwisu, który doprowadzi wnętrza Twojego mieszkania do błysku? Dla tych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych! Zajmują się między innymi gruntownym czyszczeniem i praniem dywanów, wykładzin, usuwaniem różnego rodzaju ...
Wybrane zlecenia

2021-08-05 Chwarzno-Wiczlino
Moje dzieciaki to żywe srebro. Zawsze zachęcam je do twórczego wyrażania siebie. Uważam, że są artystycznie uzdolnione i warto żeby rozwijały swoje talenty. Często łączy się to z bałaganem, który panuje w ich pokoju. Ale dziś przeniosły się do salonu i dlatego teraz pilnie szukam serwisanta, który pomógłby mi w wypraniu kanapy, gdyż dzieci pobrudziły tapicerkę.

2021-08-03 Śródmieście, Gdynia
Podczas imprezy rodzinnej mój pięcioletni siostrzeniec wtarł mi w fotel tort czekoladowy. Jestem jego matką chrzestną więc na wiele rzeczy mogę przymknąć oko, ale na tę brudną tapicerkę się nie da. Pilnie więc poszukuję firmy, która upierze mi fotel w rozsądnej cenie. Pozdrawiam.

2021-07-07 Dąbrowa
Kupilismy z mężem w zeszłym roku komplet mebli wypoczynkowych do salonu. Jest ładny, funkcjonalny i przede wszystkim wygodny. W ofercie zachwalali, że jest też plamoodporny, ale dziś przekonałam się, że chyba tak nie jest, bo moja czerwona szminka jednak pozostawiła na kanapie ślad, który teraz ciężko mi usunąć. Szukam więc serwisu, który wyczyści mi tę nieszczęsną plamę i przywróci dawny blask w naszym salonie.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502