Pranie Tapicerki Gdynia

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Porządkowe Virgo Clean Mirosław Banasiak
Sprawdź szczegóły

Usługi Porządkowe Virgo Clean Mirosław Banasiak

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Płatność kartą
Pranie Tapicerki Gdynia
Sprawdź szczegóły
Poszukujesz profesjonalnego serwisu, który doprowadzi wnętrza Twojego mieszkania do błysku? Dla tych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych! Zajmują się między innymi gruntownym czyszczeniem i praniem dywanów, wykładzin, usuwaniem różnego rodzaju ...
Pytania od klientów
Gdynia 07.02.2022
Dzień dobry, czy jest możliwość wyprania trzech biurowych foteli?
Gdynia 13.12.2021
Witam, chcialem sie zapytac o koszt prania rogówki. Pozdrawiam
Pytania od klientów

05.08.2021
Moje dzieciaki to żywe srebro. Zawsze zachęcam je do twórczego wyrażania siebie. Uważam, że są artystycznie uzdolnione i warto żeby rozwijały swoje talenty. Często łączy się to z bałaganem, który panuje w ich pokoju. Ale dziś przeniosły się do salonu i dlatego teraz pilnie szukam serwisanta, który pomógłby mi w wypraniu kanapy, gdyż dzieci pobrudziły tapicerkę.

03.08.2021
Podczas imprezy rodzinnej mój pięcioletni siostrzeniec wtarł mi w fotel tort czekoladowy. Jestem jego matką chrzestną więc na wiele rzeczy mogę przymknąć oko, ale na tę brudną tapicerkę się nie da. Pilnie więc poszukuję firmy, która upierze mi fotel w rozsądnej cenie. Pozdrawiam.

07.07.2021
Kupilismy z mężem w zeszłym roku komplet mebli wypoczynkowych do salonu. Jest ładny, funkcjonalny i przede wszystkim wygodny. W ofercie zachwalali, że jest też plamoodporny, ale dziś przekonałam się, że chyba tak nie jest, bo moja czerwona szminka jednak pozostawiła na kanapie ślad, który teraz ciężko mi usunąć. Szukam więc serwisu, który wyczyści mi tę nieszczęsną plamę i przywróci dawny blask w naszym salonie.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502