Pranie Tapicerki Samochodowej Gdynia

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia tapicerki samochodowej w Gdyni
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerki Artur Kędzierski
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów i Tapicerki Artur Kędzierski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 70 zł
Pranie Tapicerki Samochodowej Gdynia
Sprawdź szczegóły
...
Pytania od klientów

16.08.2021
Od kilku lat posiadam samochód dostawczy. Chciałbym, aby ktoś podjął się usługi prania tapicerki w tym samochodzie. Nie ukrywam, że tapicerka jest wybrudzona w dużym stopniu, gdyż były na niej przewożone towary. Czy w Państwa serwisie znajduje się taki zakres usług? Jeżeli tak to jaki byłby koszt prania?

16.08.2021
Wracałam z letniego obozu do domu. Pożyczyłam wówczas auto od rodziców gdyż pojechali nad jezioro. Po drodze wstąpiłam na stację benzynową po coś na ząb. Korzystając z chwili wytchnienia zaczęłam malować paznokcie na tylnym siedzeniu. Z pędzelka trochę spadło na tapicerkę. Potrzebuję na jutro fachowca od czyszczenia zabrudzonego wnętrza samochodu. Zależy mi na czasie gdyż rodzice lada dzień wracają i chcę ich zezłościć.

14.08.2021
Potrzebuję na jutro serwisu, który podjąłby się prania tapicerki samochodowej. Mam niedomytą tapicerkę w moim aucie. Warto zaznaczyć, że jest ona materiałowa, może to uławi zadanie serwisantowi. Jaki byłby koszt prania tapicerki? Ile czasu trzeba czekać?

13.08.2021
Mam brudną tapicerkę. Poszukuję serwisu w okolicy, który podjąłby się prania tapicerki w moim samochodzie. Samochód ma już kilka lat i nie ukrywam, że tapicerka jest zabrudzona w dużym stopniu. Proszę o informację zwrotną, mam nadzieję, że da się zaradzić temu problemowi. Dodam także, że zależy mi na tanijesz, szybkiej i skutecznej usłudze.

27.07.2021
Dzień dobry. Szukam serwisu, który podjąłby się prania tapicerki samochodowej w krótkim czasie. Mam brudny fotel z przodu w samochodzie, nie wiem od czego, na pewno od użytkowania, natomiast drugim powodem są jakieś małe plamki, nie wiem czy to jest pleśń, ciężko mi ocenić, gdyż nie jestem fachowcem. Dodam, że tapicerka jest skórzana. Czy podejmą się Państwo tej usługi? Czekam na odpowiedź z Państwa serwisu.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502