Pranie Tapicerki Samochodowej Gdynia

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Gdynia.
Wybrane zlecenia

Pogórze, Gdynia
Potrzebuję na jutro serwisu, który podjąłby się prania tapicerki samochodowej. Mam niedomytą tapicerkę w moim aucie. Warto zaznaczyć, że jest ona materiałowa, może to uławi zadanie serwisantowi. Jaki byłby koszt prania tapicerki? Ile czasu trzeba czekać?

Mały Kack, Gdynia
Dzień dobry. Szukam serwisu, który podjąłby się prania tapicerki samochodowej w krótkim czasie. Mam brudny fotel z przodu w samochodzie, nie wiem od czego, na pewno od użytkowania, natomiast drugim powodem są jakieś małe plamki, nie wiem czy to jest pleśń, ciężko mi ocenić, gdyż nie jestem fachowcem. Dodam, że tapicerka jest skórzana. Czy podejmą się Państwo tej usługi? Czekam na odpowiedź z Państwa serwisu.

Mały Kack
Od kilku lat posiadam samochód dostawczy. Chciałbym, aby ktoś podjął się usługi prania tapicerki w tym samochodzie. Nie ukrywam, że tapicerka jest wybrudzona w dużym stopniu, gdyż były na niej przewożone towary. Czy w Państwa serwisie znajduje się taki zakres usług? Jeżeli tak to jaki byłby koszt prania?

Pogórze
Mam brudną tapicerkę. Poszukuję serwisu w okolicy, który podjąłby się prania tapicerki w moim samochodzie. Samochód ma już kilka lat i nie ukrywam, że tapicerka jest zabrudzona w dużym stopniu. Proszę o informację zwrotną, mam nadzieję, że da się zaradzić temu problemowi. Dodam także, że zależy mi na tanijesz, szybkiej i skutecznej usłudze.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502