Pranie Wykładzin Dąbrowa Górnicza

Pranie Dywanów i Tapicerki oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Na moim dywanie po remoncie została biała plama od farby. Chciałem odświeżyć tylko sufit, malowałem bardzo ostrożnie, ale niestety, pamiątka została. Nie wiedziałem, jak ją skutecznie usunąć, a nie chciałem zniszczyć wykładziny, dlatego też od razu zadzwoniłem po pomoc. Trafiłem natę firmę i to był dobry wybór. Pan zlikwidował plamę w niecałą godzinę."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Tych fachowców naprawdę warto pochwalić. Mój dywan był cały w plamach od tłuszczu, nie wiem, jak ci panowie to zrobili, ale naprawdę poradzili sobie wyśmienicie. Dywan wygląda jak tuż po zakupie. Warto było przyjechać do tego zakładu na czyszczenie wykładziny. Jeżeli ktoś poszukuje sprawdzonego fachowca do prania dywanu, to ja polecam z czystym sumieniem właśnie tę firmę."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Nam fachowcy z tej firmy pomogli usunąć z dywanu plamy od farby. Dywan kremowy, farba brązowa, więc niestety ślad był bardzo widoczny, co najgorze zanim ją zauważyłem, plama zdążyła już zaschnąć, więc usunąć ją było bardzo ciężko. Zadzwoniłem do zakładu z nadzieją na mały cud i usunięcie tej plamy. I tak też się stało, nie wiem, jakie środki mają ci panowie, ale na pewno bardzo skuteczne."
Wybrane zlecenia

Łęka
Dzień dobry. Mam do wyczyszczenia wykładzinę, znajdują się na niej liczne plamy od soku, mam małe dziecko które uczy się pić z kubeczka i takie są oto tego efekty. Chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje takie czyszczenie? oraz, ile trwa cały proces czyszczenia?

Ząbkowice
Potrzebuję skorzystać z usługi serwisu od czyszczenia wykładzin bo mam nieczystą wykładzinę a sama nie wiem jak zabrać się za jej wypranie bo boje się że przez źle dobrany środek piorący mogę narobić na niej jeszcze więcej plam. Ile wyniesie mnie wypranie wykladziny?

Sikorka
Chciałabym na jutro, ewentualnie pojutrze tak po godzinie szesnastej zamówić czyszczenie wykładzin w moim mieszkaniu, są to łącznie trzy pokoje o niezbyt dużym metrażu. Wykładzina jest wybrudzona głównie przez to że mój pies uwielbia wynosić jedzenie poza miskę. Posiadają państwo wolny termin?

Strzemieszyce Wielkie
Witam serdecznie, chciałbym się dowiedzieć czy można u was zamówić pranie wykładziny u klienta? Bo prałem wykładzinę w tamtym tygodniu sam ale coś mi nie wyszło i wykładzina jest niedomyta.

Dzielnice Dąbrowy Górniczej, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Błędów
 2. Bugaj
 3. Kuźniczka Nowa
 4. Łazy
 5. Łęka
 6. Marianki
 7. Okradzionów
 8. Ratanice
 9. Sikorka
 10. Strzemieszyce Małe
 11. Strzemieszyce Wielkie
 12. Trzebiesławice
 13. Trzebyczka
 14. Tucznawa
 15. Ujejsce
 16. Ząbkowice

Czyszczenie dywanów oraz pranie tapicerki to zadania dla fachowców, którzy sprawnie i szybko przeprowadzą wszystkie konieczne czynności. Samodzielne podejmowanie się tego rodzaju czynności może skończyć się trwałym uszkodzeniem włosia lub materiału, który wykorzystano na obicie mebli.

Sprzątanie oraz czyszczenie dostępnych w domu przedmiotów przekaż specjalistom współpracującym z serwisem naprawek.pl. Wystarczy jeden telefon, żebyś mógł przestać przejmować się zabrudzeniami na wykładzinie czy konserwacją mebli skórzanych.

Silnie alergizujące roztocza kurzu, podobnie jak sierść, pleśń, czy inne drobnoustroje powinny być systematycznie usuwane głównie z miejsc, w których przebywają dzieci. Zwykły, domowy odkurzacz to zdecydowanie za mało. Najlepsze efekty przyniesie parowe pranie wykładzin. Para wodna, która w specjalnym urządzeniu osiąga około 160 stopni, zdezynfekuje wszystkie powierzchnie. Warto wiedzieć, że opcja ta sprawdzi się w przypadku czyszczenia łóżek i materacy.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z tapicerki to świetne rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy zwierząt. Jak wiadomo, wydzielają one charakterystyczną woń, która może osadzać się na przedmiotach codziennego użytku. Korzystanie z domowych sposobów nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, dlatego przekaż zlecenie specjalistom.

Czyszczenia mebli skórzanych nie powinno wykonywać się produktami, których nie zaleca producent. Tego rodzaju czynności mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia tego efektownego surowca. Bezpieczną opcją będzie skorzystanie z pomocy fachowców, których znajdziesz na serwisie Naprawek. Po odświeżeniu materiału warto przeprowadzić konserwację mebli skórzanych. Użyte środki pomogą zabezpieczyć skórę, która znacznie dłużej zachowa swoje właściwości i dobry wygląd.

Jeśli Twoje sprzęty nie wyglądają najlepiej, warto dać im drugą szansę – mowa w tym przypadku o renowacji mebli. Z pozoru błaha zmiana np. tapicerki, czy koloru poręczy zapewne nie umknie bystrym spojrzeniom rodziny, czy przyjaciół. Opcja ta jest świetną alternatywą dla osób, które nie dysponują konieczną kwotą na zakup nowych mebli.

Renowacja skóry nie będzie problemem dla specjalistów zajmujących się realizacją tego rodzaju zleceń. Jeśli posiadają one przecięcia, otwory lub inne wierzchnie uszkodzenia możliwa jest ich naprawa. Rzetelnie przeprowadzona usługa umożliwi korzystanie z mebli przez najbliższych kilka lat.

Dywanywykładzina powinny być regularnie, co najmniej trzy razy w roku czyszczone. Jeśli zależy Ci na zdrowiu domowników, zleć wszystkie zadania firmie współpracującej z serwisem Naprawek. Specjaliści, którzy posiadają doświadczenie i wiedzę na temat najskuteczniejszych technik usuwania zabrudzeń, dopilnują, żeby każda z usług została profesjonalnie przeprowadzona. Pranie dywanu z długim włosiem, czyszczenie kanapy, krzeseł oraz renowację skóry przekaż rzetelnym specjalistom, których znajdziesz na portalu naprawek.pl. Koszt oraz termin usługi ustalisz bezpośrednio z pracownikiem konkretnej firmy sprzątającej. 

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502