Pranie Tapicerki Dąbrowa Górnicza

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Z wyczyszczeniem kanapy panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Pracę wykonali jeszcze tego samego dnia, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco, telefon do kontaktu zachowujemy i od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich usług."
Okradzionów, Dąbrowa Górnicza
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Wyplamiona kanapa lub wybrudzona wykładzina? A może dywan w salonie wymaga już gruntownego prania? Te i wiele innych zadań z zakresu prania dywanów i czyszczenia tapicerek warto zlecić specjaliście. Niestraszne są mu trudne do usunięcia plamy, w kilka ...
Wybrane zlecenia

2021-08-30 Trzebiesławice, Dąbrowa Górnicza
Czy jakiś dobry fachowiec zajmujący sie zawodowo praniem wypoczynków z państwa firmy mógłby do mnie dziś przyjechać? Dzieci znów mi nabroiły i pobrudziły tapicerkę taki ich psikus. Narozlewały na niej mleko skondensowane to z takiej tubki, wszystko się klei. Tak właśnie działa bezstresowe wychowanie, no ale cóż począć taki ciężki los rodzica.

2021-08-21 Strzemieszyce Wielkie, Dąbrowa Górnicza
Kiedy najwcześniej mogłabym umówić się z Wami na pranie kanapy? Mój wypoczynek jest w bardzo złym stanie. Mamy sezon jesienny, wiec na dworze nie trudno trafić na kałuże czy błoto. Niestety po spacerze nie dopilnowałam mojego pupila, ponieważ zadzwonił mi telefon i pies pobrudził mi tapicerkę w salonie. Możecie pomóc?

2021-08-02 Strzemieszyce Małe
Mam problem, właśnie weszłam do salonu i spostrzegłam że moja córeczka postanowiła zająć się ogrodnictwem wywaliła kwiatka na kanapę wraz z całą zawartością ziemi z doniczki. Nie byłoby tragedii gdyby ziemia w doniczce była sucha, ale ja wczoraj podlewałam te nieszczęsne kwiaty. Więc podsumowując mam wielkie plamy błota na kanapie. Pomogą mi państwo?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502