Pranie Dywanów Dąbrowa Górnicza

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7
Pranie Dywanów Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Na moim dywanie po remoncie została biała plama od farby. Chciałem odświeżyć tylko sufit, malowałem bardzo ostrożnie, ale niestety, pamiątka została. Nie wiedziałem, jak ją skutecznie usunąć, a nie chciałem zniszczyć dywanu, dlatego też od razu zadzwoniłem po pomoc. Trafiłem natę firmę i to był dobry wybór. Pan zlikwidował plamę w niecałą godzinę."
Łęka, Dąbrowa Górnicza
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Pranie Dywanów Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Tych fachowców naprawdę warto pochwalić. Mój dywan był cały w plamach od tłuszczu, nie wiem, jak ci panowie to zrobili, ale naprawdę poradzili sobie wyśmienicie. Dywan wygląda jak tuż po zakupie. Warto było przyjechać do tego zakładu na czyszczenie dywanu. Jeżeli ktoś poszukuje sprawdzonego fachowca do prania dywanu, to ja polecam z czystym sumieniem właśnie tę firmę."
Łosień
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów Dąbrowa Górnicza
Sprawdź szczegóły
Niespodziewana wizyta znajomych, którą masz w perspektywie, przypomniała Ci o konieczności wyprania dywanu leżącego w salonie? Nie przejmuj się – ten serwis wszystko wykona za Ciebie! To firma z wieloletnim doświadczeniem, ogromną wiedzą teoretyczną ...
Pytania od klientów
Dąbrowa Górnicza 24.11.2021
Dzień dobry, jak jest koszt prania dywanu o wielkości 160x 230?
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji i Zwalczania Szkodników HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 83
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Nam fachowcy z tej firmy pomogli usunąć z dywanu plamy od farby. Dywan kremowy, farba brązowa, więc niestety ślad był bardzo widoczny, co najgorze zanim ją zauważyłem, plama zdążyła już zaschnąć, więc usunąć ją było bardzo ciężko. Zadzwoniłem do zakładu z nadzieją na mały cud i usunięcie tej plamy. I tak też się stało, nie wiem, jakie środki mają ci panowie, ale na pewno bardzo skuteczne."
Strzemieszyce Małe
Pytania od klientów

28.08.2021
Miałam wczoraj czyszczony dywan, tak po kosztach bo zleciłam to firmie mojej koleżanki z poprzedniej pracy. Co sie okazało było zwyczajną głupotą - teraz już wiem że na takich rzeczach nie warto oszczędzać. Dywan jest usłany plamami po tym niby czyszczeniu, no po prostu jest nie domyty. Ręce mi już opadają jak tak można. Czy państwo czyszczą dywany profesjonalnie i mogliby mi to poprawić?

01.08.2021
Dzień dobry. W moim domu są trzy dość nieczyste dywany, chciałabym je odświeżyć tak by znów zdobiły nasz dom. Dywany są już trochę stare ale za to bardzo bogato zdobione, teraz już takich nie robią więc chcę by były piękne i zadbane tak długo jak tylko się da. Słyszałam, że czyszczenie parowe wyczyści nawet największe zabrudzenia czy to prawda?

28.07.2021
Mam w domu nowego psa jest to jeszcze szczeniak, który na razie jeszcze siusia na specjalną matę, jeszcze nie wychodzę z nim na dwór za każdą potrzebą. Dziś mój pieseł zrobił mi niebywały numer pobrudził mi dywan bo na niego narobił, posprzątałem co mogłem ale śmierdząca plama i tak pozostała. Nie wiem jak się tego mogę pozbyć potrzebuję pomocy!

27.07.2021
Witam serdecznie. Mam lekko wybrudzony dywan w mieszkaniu które wynajmuję, nie chcę bawić się w jego czyszczenie sama bo boje się że mogę go zniszczyć bądż narobić większych plam. Chciałabym skorzystać z pomocy specjalnej firmy. Jaki jest koszt takiej usługi?

Dzielnice Dąbrowy Górniczej, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Błędów
 2. Bugaj
 3. Kuźniczka Nowa
 4. Łazy
 5. Łęka
 6. Marianki
 7. Okradzionów
 8. Ratanice
 9. Sikorka
 10. Strzemieszyce Małe
 11. Strzemieszyce Wielkie
 12. Trzebiesławice
 13. Trzebyczka
 14. Tucznawa
 15. Ujejsce
 16. Ząbkowice

Czyszczenie dywanów oraz pranie tapicerki to zadania dla fachowców, którzy sprawnie i szybko przeprowadzą wszystkie konieczne czynności. Samodzielne podejmowanie się tego rodzaju czynności może skończyć się trwałym uszkodzeniem włosia lub materiału, który wykorzystano na obicie mebli.

Sprzątanie oraz czyszczenie dostępnych w domu przedmiotów przekaż specjalistom współpracującym z serwisem naprawek.pl. Wystarczy jeden telefon, żebyś mógł przestać przejmować się zabrudzeniami na wykładzinie czy konserwacją mebli skórzanych.

Silnie alergizujące roztocza kurzu, podobnie jak sierść, pleśń, czy inne drobnoustroje powinny być systematycznie usuwane głównie z miejsc, w których przebywają dzieci. Zwykły, domowy odkurzacz to zdecydowanie za mało. Najlepsze efekty przyniesie parowe pranie wykładzin. Para wodna, która w specjalnym urządzeniu osiąga około 160 stopni, zdezynfekuje wszystkie powierzchnie. Warto wiedzieć, że opcja ta sprawdzi się w przypadku czyszczenia łóżek i materacy.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z tapicerki to świetne rozwiązanie dla wszystkich posiadaczy zwierząt. Jak wiadomo, wydzielają one charakterystyczną woń, która może osadzać się na przedmiotach codziennego użytku. Korzystanie z domowych sposobów nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, dlatego przekaż zlecenie specjalistom.

Czyszczenia mebli skórzanych nie powinno wykonywać się produktami, których nie zaleca producent. Tego rodzaju czynności mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia tego efektownego surowca. Bezpieczną opcją będzie skorzystanie z pomocy fachowców, których znajdziesz na serwisie Naprawek. Po odświeżeniu materiału warto przeprowadzić konserwację mebli skórzanych. Użyte środki pomogą zabezpieczyć skórę, która znacznie dłużej zachowa swoje właściwości i dobry wygląd.

Jeśli Twoje sprzęty nie wyglądają najlepiej, warto dać im drugą szansę – mowa w tym przypadku o renowacji mebli. Z pozoru błaha zmiana np. tapicerki, czy koloru poręczy zapewne nie umknie bystrym spojrzeniom rodziny, czy przyjaciół. Opcja ta jest świetną alternatywą dla osób, które nie dysponują konieczną kwotą na zakup nowych mebli.

Renowacja skóry nie będzie problemem dla specjalistów zajmujących się realizacją tego rodzaju zleceń. Jeśli posiadają one przecięcia, otwory lub inne wierzchnie uszkodzenia możliwa jest ich naprawa. Rzetelnie przeprowadzona usługa umożliwi korzystanie z mebli przez najbliższych kilka lat.

Dywanywykładzina powinny być regularnie, co najmniej trzy razy w roku czyszczone. Jeśli zależy Ci na zdrowiu domowników, zleć wszystkie zadania firmie współpracującej z serwisem Naprawek. Specjaliści, którzy posiadają doświadczenie i wiedzę na temat najskuteczniejszych technik usuwania zabrudzeń, dopilnują, żeby każda z usług została profesjonalnie przeprowadzona. Pranie dywanu z długim włosiem, czyszczenie kanapy, krzeseł oraz renowację skóry przekaż rzetelnym specjalistom, których znajdziesz na portalu naprawek.pl. Koszt oraz termin usługi ustalisz bezpośrednio z pracownikiem konkretnej firmy sprzątającej. 

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502