Pranie Wykładzin Chorzów

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Koniec z brudnymi dywanami i poplamioną tapicerką! Postaw na specjalistę, który zna się na rzeczy, a zapomnisz, czym są plamy, zabrudzenia i roztocza. Fachowcy specjalizują się w usłudze prania dywanów i tapicerki. Dysponują oni wysokiej klasy ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Zleciliśmy tym wykonawcom pranie wykładzin na sucho i jesteśmy bardzo zadowoleni z efekt końcowego. Świetnie wykonana praca, szybko i dokładnie, Pan okazał się bardzo sympatyczny, wszystko odbyło się punktualnie i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Polecamy gorąco, a numer telefonu zapisujemy sobie na przyszłość!"
Śródmieście
Wybrane zlecenia

2021-09-09 Śródmieście, Chorzów
Dzień dobry. Mam pytanie, jaki jest czas oczekiwania na serwisanta z Państwa firmy? Pytam, ponieważ mam do czyszczenia wykładziny. Wykladziny służą w restauracji i są poplamione i wymagają fachowego czyszczenia. Bardzo bym chciał, aby zajął się nimi ktoś, kto się na tym zna, ponieważ chcę, aby służyły mi jeszcze kilka lat. Proszę o informację zwrotną z Państwa firmy, ponieważ zależy mi na czasie i skuteczności.

2021-08-19 Klimzowiec, Chorzów
Po sobotniej imprezie urodzinowej w naszym domu, zauważyłam, że na mojej wykładzinie są plamy od wina. Próbowałam usnąć różnymi sposobami: solą, wybielaczem, natomiast to nic nie pomogło. Czy Wasz serwis zajmuje się tego typu usługami? Jeżeli tak to jak to wygląda cenowo i czasowo? Proszę o szybką odpowiedź, gdyż zależy mi na czasie i skuteczności.

2021-07-17 Pniaki
Szukam serwisu, który podjąłby się prania wykładziny u klienta. Mam w posiadaniu nieczystą wykładzinę. Próbowałem ją wyczyścić samodzielnie, jednak to niewiele pomogło. Jaki byłby koszt i czas oczekiwania na technika z Państwa serwisu? Czekam na wiadomość zwrotną z Państwa serwisu.

2021-07-15 Pniaki
Jestem szczęśliwą i spełnioną matką. Wczoraj podczas wieczornej zabawy z moimi brzdącami, moje dzieci pobrudziły wykładzinę flamastrami. Plamy nie chcą zejść, dlatego zgłaszam sprawę do Waszego serwisu, ponieważ słyszałam od sąsadów, że zajmujecie się tego typu sprawami. Mam nadzieję, że uzsykam pomoc z Państwa serwisu i dalej będę mogła cieszyć czystą wykładziną.

Dzielnice Chorzowa, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Antoniowiec
 2. Batory
 3. Centrum
 4. Falklandy
 5. Górne Łagiewniki
 6. Klimzowiec
 7. Maciejkowice
 8. os. Różanka
 9. os. Ryszki
 10. Szarlociniec
 11. os. Irys
 12. Niedźwiedziniec
 13. Nowe Hajduki
 14. os. Ruch
 15. Pnioki
 16. Średnie Łagiewniki
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502