Pranie Tapicerki Chorzów

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Praca wykonana została terminowo i skutecznie, a cena była adekwatna do usługi. Czyszczenie kanapy zrealizowane zostało bez zbędnej zwłoki. Pan w firmie był jeszcze tego samego dnia, do tego okazał się osobą sumienną i dokładną. Polecamy gorąco!!!"
Batory, Chorzów
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Specjalista przygotowany był profesjonalnie, ponadto posiadał stosowną wiedzę i umiejętności. Z praniem kanapy poradził sobie świetnie, a zastosowane środki szybko usunęły zabrudzenia i plamy po napojach. Polecam gorąco, telefon do kontaktu zapisuję."
Pniaki
Wybrane zlecenia

2021-10-16 Chorzów
Interesuje mnie usługa prania kanapy rogowej wykonanej z materiału syntetycznego. Jaki byłby koszt?

2021-10-04 Ruch
Dzień dobry, chcę wyczyścić kanapę, na kiedy mają państwo wolne terminy i jaki jest koszt. Pozdrawiam. Joanna W.

2021-08-28 Batory, Chorzów
Od kilku miesięcy mam szczeniaka w domu. Wiadomo, że muszę go jeszcze nauczyć wielu rzeczy. Między innymi czystości. Pies pobrudził mi tapicerkę w salonie. Możecie mi pomóc ją wyczyścić?

2021-07-09 Pniaki, Chorzów
Witam Państwa. W jakiej cenie proponujecie Państwo czyszczenie wypoczynku? Mam w mieszkaniu dość sporo zwierzaczków, ponieważ tworzę im dom tymczasowy i niestety moje meble trochę na tym ucierpiały. Mam na kanapie sporo plam od błota. Moglibyście to jakoś usunąć? Pomożecie?

2021-06-14 Klimzowiec
Chciałabym zasięgnąć informacji na temat prania tapicerki, wykonywanego za pośrednictwem Waszego serwisu. Dopiero co obiłam sobie fotele welurem i moje dzieci już zdążyły pobrudzić mi tę nową tapicerkę. Jestem z tego powodu bardzo niezadowolona, ponieważ pięknym, świeżym wyglądem moich mebli cieszyłam się naprawdę krótko. Jaka byłaby cena czyszczenia? Proszę o informację zwrotną.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502