Pranie Tapicerki Chorzów

Ewart
4.7
Liczba opinii: 34
Sprawdź szczegóły

Ewart

Pranie Tapicerki Chorzów
Sprawdź szczegóły
Pranie Dywanów i Tapicerki Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z zakładu Ewart. Zapewniamy, że sprawnie poradzimy sobie z nawet trudnymi do ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Praca wykonana została terminowo i skutecznie, a cena była adekwatna do usługi. Czyszczenie kanapy zrealizowane zostało bez zbędnej zwłoki. Pan w firmie był jeszcze tego samego dnia, do tego okazał się osobą sumienną i dokładną. Polecamy gorąco!!!"
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Specjalista przygotowany był profesjonalnie, ponadto posiadał stosowną wiedzę i umiejętności. Z praniem kanapy poradził sobie świetnie, a zastosowane środki szybko usunęły zabrudzenia i plamy po napojach. Polecam gorąco, telefon do kontaktu zapisuję."
Pranie Dywanów i Tapicerek oraz Usługi Sprzątające PBGM
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów czyszczenia tapicerki domowej i od teraz będziemy korzystać regularnie z kompleksowych i niedrogich usług tej firmy. Profesjonalizm w każdym calu i usługa wykonana na najwyższym poziomie."

Quick-Clean Łukasz Grabowski

Pranie Tapicerki Chorzów
Weekend to zazwyczaj najlepszy czas na robienie porządków i sprzątanie. Nie przepadasz za praniem dywanów? Czyszczenie tapicerki w domu czy samochodzie też nie jest Twoim ulubionym zajęciem? A może trzeba usunąć jeszcze uporczywe plamy z wykładziny,

Ekom Adam Szafirski

Pranie Tapicerki Chorzów
Nasza doskonale przeszkolona kadra, często uczestnicząca w licznych kursach i szkolenia, chętnie pomoże Ci w kwestii prania dywanu i czyszczenia tapicerki. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz środkami chemicznymi posiadającymi niezbędne atesty, dzięki czemu

Jerzy Miosga

Pranie Tapicerki Chorzów
Czy Twoja tapicerka samochodowa wymaga solidnego odświeżenia? Nie wiesz, komu zlecić tego rodzaju zadanie? Skontaktuj się z nami, specjalistami z zakładu Jerzego Miosgi – efekty wykonanych zadań przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. W naszej ofercie znajdziesz m.in.
Wybrane zlecenia

Pniaki
Jestem zainteresowana usługą prania tapicerki samochodowej. Chciałabym zaklepać pierwszy dostępny termin, ponieważ w najbliższym czasie planuję sprzedać auto, a z tak zabrudzoną tapicerką jego wartość dość poważnie maleje. Kiedy najwcześniej możecie pomóc mi w tej sytuacji?

Klimzowiec, Chorzów
Od kilku miesięcy mam szczeniaka w domu. Wiadomo, że muszę go jeszcze nauczyć wielu rzeczy. Między innymi czystości. Pies pobrudził mi tapicerkę w salonie. Możecie mi pomóc ją wyczyścić?

Batory
Witam Państwa. W jakiej cenie proponujecie Państwo czyszczenie wypoczynku? Mam w mieszkaniu dość sporo zwierzaczków, ponieważ tworzę im dom tymczasowy i niestety moje meble trochę na tym ucierpiały. Mam na kanapie sporo plam od błota. Moglibyście to jakoś usunąć? Pomożecie?

Stary, Chorzów
Chciałabym zasięgnąć informacji na temat prania tapicerki, wykonywanego za pośrednictwem Waszego serwisu. Dopiero co obiłam sobie fotele welurem i moje dzieci już zdążyły pobrudzić mi tę nową tapicerkę. Jestem z tego powodu bardzo niezadowolona, ponieważ pięknym, świeżym wyglądem moich mebli cieszyłam się naprawdę krótko. Jaka byłaby cena czyszczenia? Proszę o informację zwrotną.

Dzielnice Chorzowa, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Antoniowiec
 2. Batory
 3. Centrum
 4. Falklandy
 5. Górne Łagiewniki
 6. Klimzowiec
 7. Maciejkowice
 8. os. Różanka
 9. os. Ryszki
 10. Szarlociniec
 11. os. Irys
 12. Niedźwiedziniec
 13. Nowe Hajduki
 14. os. Ruch
 15. Pnioki
 16. Średnie Łagiewniki
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502