Pranie Dywanów Chorzów

Usługi Prania Dywanów Aneta Gmaj
4.9
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pranie parowe dywanów pomogło pozbyć się zabrudzeń oraz odświeżyło nasz dywan, który miał już swoje lata. Od razu dało się zauważyć, że firma sprzątająca doskonale zna się na rzeczy i nie pomija żadnych szczegółów. Polecamy gorąco, zwłaszcza ze ceny z dojazdem mają niewygórowane."
Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Do wyprania miałem sporych rozmiarów dywan z mojego salonu, którego nie za bardzo chciałem transportować do zakładu, dlatego też poszukiwałem firmy, która wykonuje pranie dywanu w domu u klienta. Takiego pana znalazłem właśnie na tej stronie, zaprosiłem go do siebie i po brudnej wykładzinie nie ma już ani śladu."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy tych panów, którzy z pracą poradzili sobie bardzo dobrze. Usuwanie plam z dywanów zakończyło się sukcesem, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Panowie do pracy podeszli z ogromnym zaangażowaniem, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy z całego serca każdemu, komu zależy na solidnie wykonanej usłudze."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Dywan ten mam już od ponad 8 lat. Czasami przychodził do mnie pan, aby go wyczyścić, ale tak średnio byłam zadowolona z jego pracy. Cały czas wydawało mi się, że dywan nie jest do końca czysty. Postanowiłam poszukać innego fachowca, znalazłem tę firmę i to był strzał w dziesiątkę. Dywan w końcu jest wyprany tak jak należy. Pracownik się spisał, zapisałam sobie jego numer na przyszłość."
Wybrane zlecenia

2021-09-07 Maciejkowice
Szukam fachowca, który trudni się w czyszczeniu zabrudzonych dywanów. Mój synek poplamił dywan z długiego włosia sokiem porzeczkowym. Nie wiem, czy w ogóle da się coś z tym zrobić, czy jest on już do wyrzucenia. Mogę liczyć na pomoc z Waszej strony? Proszę o informację oraz ustalenie terminu wizyty.

2021-08-24 Maciejkowice, Chorzów
Witam serdecznie i proszę o odpowiedź jaki jest cennik usuwania plam z dywanów. Piesek mi się rozchorował, po powrocie z pracy odkryłam na dywanie pod stołem, że pozbył się ze swojego organizmu zarówno "górą" jak i "dołem" wszystkiego co zjadł. Oczywiście posprzątałam te nieczyśtości, ale zostały dwie plamy, których ni jak nie mogę usunąć, Proszę o pomoc.

2021-07-20 Maciejkowice
Mam malutkiego pieska, jestem dopiero w początkowej fazie wychowywania go i nie zawsze wychodzi mi jego okiełznanie. Wczoraj na przykład, od razu po powrocie z dworu nie dał wyczyścić mi swoich łap, tylko wskoczył na dywan w salonie. Skończyło się dość wyrazistymi plamami od błota, których nie umiem niczym zmyć. Pomożecie?

2021-07-09 Maciejkowice
Czy zajmujecie się Państwo czyszczeniem dywanów w domu klienta? Niestety podwiezienie dywanu do Was w moim przypadku w ogóle nie wchodzi w grę, ponieważ nie mam sprawnego samochodu. Mimo wszystko chciałabym przywrócić do porządku mój bardzo nieczysty dywan. Pomożecie?

Dzielnice Chorzowa, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Antoniowiec
 2. Batory
 3. Centrum
 4. Falklandy
 5. Górne Łagiewniki
 6. Klimzowiec
 7. Maciejkowice
 8. os. Różanka
 9. os. Ryszki
 10. Szarlociniec
 11. os. Irys
 12. Niedźwiedziniec
 13. Nowe Hajduki
 14. os. Ruch
 15. Pnioki
 16. Średnie Łagiewniki
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502