Pranie Wykładzin Bytom

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Czyszczenie wykładziny ze strony tej firmy oceniam na 5tkę. Profesjonalna obsługa klienta, ekspresowy kontakt, szybka realizacja zlecenia. Usługa wykonana bardzo dokładnie. Dzieci pobrudziły nam wykładzinę swoimi brudnymi rączkami po obiedzie. Pracownicy wykonali kawał dobrej roboty."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Moje dziecko, gdy wróciło z przedszkola zrobiło mi ostatnio niezły bałagan w domu. Byli z grupą na jakiejś wycieczce w plenerze, synek uciekł mi przy ściąganiu butów i pobrudził cały dywan, na którym było mnóstow plam od błota. Na szczęście panowie z tego zakładu wiedzieli, jak je usunąć. Po błocie nie ma ani śladu."
Wybrane zlecenia

2021-08-22 Łagiewniki, Bytom
Potrzebny jest mi fachowiec, który specajalizuje się w praniu wykładzin oraz czyszczeniu tapicerki domowej. Chciałabym się umówić w przeciągu kilku najbliższych dni na usługę usunięcia kilku plam od jedzenia z mojego dywanu w salonie. Czy mogę liczyć na Wasze wsparcie w tej sprawie? Serdecznie proszę o szybką pomoc!

2021-08-06 Sucha Góra, Bytom
Czy mogłabym zarezerwować termin na czyszczenie wykładziny na jutro? Moja wykładzina jest niedomyta, zupełnie nie potrafię jej dokładnie dobrać, ciągle widać ślady użytkowania i zabrudzenia. Proszę o możliwie najszybszy czas reakcji na moją prośbę.

2021-08-05 Śródmieście
Jaki jest czas oczekiwania na wizytę fachowca zajmującego się czyszczeniem wykładzin w moim mieszkaniu w centrum miasta? Mam dywan wielkości 300 cm na 150 cm, wykładzina jest bardzo nieczysta. Widnieją na niej liczne plamy od błota, piachu, jedzenia. Możecie mi jakoś pomóc w tej sprawie?

2021-06-26 Jerzego Ziętka, Bytom
Pies pobrudził mi wykładzinę! Pupil był z mężem na spacerze i oczywiście nie dopilnował on go wystarczająco dobrze i od razu po powrocie z dworu pobiegł prosto do salonu i wszedł na kanapę. W efekcie mam dywan i tapicerkę kwalifikującą się do czyszczenia. Proszę o pomoc!

Dzielnice Bytomia, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Bobrek
 2. Górniki
 3. os. Jerzego Ziętka
 4. Rozbark
 5. Stroszek
 6. Szombierki
 7. Karb
 8. Łagiewniki
 9. Miechowice
 10. Stolarzowice
 11. Sucha Góra
 12. Śródmieście

Regularne sprzątanie, czyszczenie tapicerki lub pranie dywanów powinno się wykonywać minimum trzy razy w roku. Jeśli jednak posiadasz dzieci, warto zadbać, by miały jak najmniejszą styczność z drobnoustrojami. Gromadzące się w dywanach, łóżkach, czy tapicerkach roztocza kurzu, pleśń, bakterie są przyczyną wielu alergii, dlatego częste porządki poprawią komfort życia wszystkich domowników.

Zapewne dywanywykładzina od dawna czekają na czyszczenie, dlatego nie zwlekaj i już teraz skorzystaj z możliwości, jakie daje serwis naprawek.pl. Znajdziesz tam tylko sprawdzonych, posiadających wymagane kompetencje specjalistów, którzy od dawna cieszą się uznaniem wśród klientów. Nie zwlekaj i już teraz zadzwoń do serwisu Naprawek. Koszt i termin usługi ustalisz z konkretnym specjalistą.

Zwykły odkurzacz usunie zabrudzenia gromadzące się jedynie na powierzchni materiałów, dywanów i innych elementach wyposażenia mieszkania. Najlepszą opcją będzie skorzystanie z możliwości parowego prania wykładziny. Sposób ten jest bezpieczny dla dzieci i zwierząt oraz co ważne pozwala usunąć wszystkie szkodliwe drobnoustroje.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z tapicerki to dość wymagające zadanie. Jeśli w Twoim domu mieszkają zwierzęta powinieneś pilnować, żeby były przeprowadzane regularnie oraz przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Korzystanie z domowych sposobów lub np. odświeżaczy powietrza nie przyniesie oczekiwanych efektów.

Podobnie może być w przypadku usuwania uporczywych plam z tapicerki – jeśli podejmiesz się próby ich pozbycia może się to skończyć trwałym uszkodzeniem materiału. Zdecydowanie bezpieczniej przekazać tego rodzaju zadania firmie, która posiada doświadczenie w tym zakresie.

Meble ze skóry powinny być systematycznie czyszczone – do tego celu powinno się używać tylko i wyłącznie specjalistycznych środków. Warto również pamiętać o ochronie powierzchni skórzanej oraz konserwacji mebli skórzanych. Dzięki tego rodzaju zabiegom surowiec dużej zachowa pożądany przez Ciebie wygląd.

Warto pamiętać, że spora część firm zajmuje się również renowacją skóry. Nawet jeśli widoczne są zadrapania, poważne przecięcia, otwory lub wypalenia istnieje szansa na znaczne poprawienie wyglądu skóry.

Coraz więcej osób decyduje się również na renowację mebli. Jeśli posiadasz sprzęty, które nie wyglądają najlepiej, warto oddać je w ręce specjalistów, którzy nadadzą im nowe życie. Meble odmienione ze smakiem mogą nadać wnętrzu niepowtarzalny wygląd.

Zależy Ci na szybkiej i profesjonalnej obsłudze? Zgłoś się do serwisu Naprawek i powierz swoje meble lub dywany specjalistom, którzy dopilnują, żebyś był w pełni zadowolony z realizacji zlecenia. Wyczyszczenie zabrudzeń z wykładziny, czyszczenie mebli tapicerowanych, czy usuwanie roztoczy z dywanu to jedne z podstawowych usług, z których możesz skorzystać, decydując się konkretną firmę czyszczącą.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502