Pranie Tapicerki Samochodowej Bytom

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 70
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Koniec z brudnymi dywanami i poplamioną tapicerką! Postaw na specjalistę, który zna się na rzeczy, a zapomnisz, czym są plamy, zabrudzenia i roztocza. Fachowcy specjalizują się w usłudze prania dywanów i tapicerki. Dysponują oni wysokiej klasy ...
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 79
Sprawdź szczegóły
Wyplamiona kanapa lub wybrudzona wykładzina? A może dywan w salonie wymaga już gruntownego prania? Te i wiele innych zadań z zakresu prania dywanów i czyszczenia tapicerek warto zlecić specjaliście. Niestraszne są mu trudne do usunięcia plamy, w kilka ...
Wybrane zlecenia

Jerzego Ziętka, Bytom
Ile wyniesie mnie pranie tapicerki samochodowej? W tamtym tygodniu postanowiłam że sama wypiorę sobie tapicerkę w moim małym aucie, nie wyszło mi to za bardzo bo tapicerka samochodowa jest niedomyta. Po nieudanej próbie stwierdziłam że oddam moją tapicerkę w ręce fachowców ale najpierw chciałabym się dowiedzieć jaka jest cena w waszym serwisie.

Sucha Góra, Bytom
Dzień dobry, kontaktuje się z waszą firmą bo potrzebuje skorzystać z waszej usługi czyszczenie tapicerki samochodowej. Dość często podróżuje z moim psem i sierść psa osadziła się na tylniej kanapie w aucie. Chciałabym się w końcu już pozbyć tej zalegającej sierści bo wygląda to bardzo nieestetycznie a ja bardzo cenie sobie czystość w aucie. pozdrawiam serdecznie.

Jerzego Ziętka, Bytom
Pilne! Mam w swoim samochodzie tapicerkę z takiego bardzo miłego materiału, prawdopodobnie jest ona welurowa i ma to do siebie że bardzo łatwo się brudzi. Wczoraj byliśmy na kebabie z bratem i niestety spadł mu kawałek mięsa na fotel w samochodzie powstała plama. Kiedy mogliby państwo wyprać mój brudny fotel?

Szombierki
Witam serdecznie! Chciałbym zarezerwować pierwszy wolny termin na pranie tapicerki samochodowej u państwa w serwisie. Tapicerka jest zabrudzona dość mocno bo miałem w domu remont i przewoziłem w aucie mnóstwo rzeczy z nim związanych.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502