Pranie Tapicerki Bytom

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek Gelato Wiktoria Krawczyk
4.7
Liczba opinii: 46
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pranie krzeseł powierzyliśmy temu wykonawcy i jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojego wyboru. Praca przebiegła nie dość, że szybko, to jeszcze przyniosła oczekiwany efekt. Polecamy gorąco za solidność i zaangażowanie, a sami od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z usług tej firmy."
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Planowaliśmy sprzedaż naszego samochodu, więc wypadało go troszkę odświeżyć. Zaczęliśmy od czyszczenia tapicerki samochodowej - usługę wykonał dla nas ten pan i złego słowa na niego nie powiemy. Praca wykonana została perfekcyjnie, a cena była naprawdę atrakcyjna. Polecamy gorąco za solidnie wykonaną usługę i na pewno skorzystamy jeszcze z jego wsparcia."
Pranie Dywanów i Tapicerek oraz Usługi Sprzątające PBGM
4.9
Liczba opinii: 33
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pranie foteli na najwyższym poziomie. Usługa w całości wykonana została na miejscu, a efektem były czyste fotele. Profesjonalizm w każdym calu, do tego panowie o nienagannej kulturze pracy. Zastrzeżeń żadnych nie było, chociaż cena mogła być nieco niższa."

Quick-Clean Łukasz Grabowski

Pranie Tapicerki Bytom
Weekend to zazwyczaj najlepszy czas na robienie porządków i sprzątanie. Nie przepadasz za praniem dywanów? Czyszczenie tapicerki w domu czy samochodzie też nie jest Twoim ulubionym zajęciem? A może trzeba usunąć jeszcze uporczywe plamy z wykładziny,

Ekom Adam Szafirski

Pranie Tapicerki Bytom
Nasza doskonale przeszkolona kadra, często uczestnicząca w licznych kursach i szkolenia, chętnie pomoże Ci w kwestii prania dywanu i czyszczenia tapicerki. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz środkami chemicznymi posiadającymi niezbędne atesty, dzięki czemu

Jerzy Miosga

Pranie Tapicerki Bytom
Czy Twoja tapicerka samochodowa wymaga solidnego odświeżenia? Nie wiesz, komu zlecić tego rodzaju zadanie? Skontaktuj się z nami, specjalistami z zakładu Jerzego Miosgi – efekty wykonanych zadań przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. W naszej ofercie znajdziesz m.in.
Wybrane zlecenia

Rozbark, Bytom
Wraz z dziećmi ruszyliśmy w podróż na wieś. Podróż minęła nam szybko i wygodnie aż do pewnego momentu. Natrafiliśmy na piaszczystą drogę. Tak się kurzyło, że tapicerka na koniec pozostała nieczysta. Nie wiem jak to wyczyścić, a obawiam się o zniszczenie tapicerki. Szukam zatem serwisu tapicerskiego, który mi pomoże.

Karb
Niewiele czasu pozostało do obiadu, a w lodówce echo. Ratując się szybkim posiłkiem zdecydowaliśmy się usmarzyć frytki na głębokim oleju. Zasiedliśmy na sofie przy stoliku delektując się smacznym daniem. Niestety fryty miały w sobie za dużo tłuszczu i pozostawiły kilka kropel na tapicerce. Nasz wypoczynek wygląda teraz źle. Proszę o pomoc w odplamieniu i przywróceniu porządku.

Jerzego Ziętka
Lato powitało nas piękną pogodą. Poszliśmy więc na plażę niedaleko domu. Zabawa była przednia. Zmęczeni wróciliśmy do domu. Do naszym ubrań zakradło się trochę piasku, który pobrudził tapicerkę. Ścierka nic nie dała, a wręcz pogorszyła sprawę. Szukamy pomocy w zakresie czyszczenia powierzchni meblowych. Ktoś podeśle jakieś info do jakiegoś fachowca?

Łagiewniki, Bytom
Zajadając słodycze przy tapicerowanym stoliku do kawy i delektując się chwilą zapomnienia zagapiłam się i cukierek poplamił mi mój stoliczek. Próbowałam go domyć jednak nic to nie dało. Ani na mokro, ani na sucho plama nie chciała zejść. Moja niedomyta tapicerka szuka wybawcy. Czy takowy się znajdzie? Chętnie skorzystam z pobliskiej pomocy naszej społeczności.

Dzielnice Bytomia, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Bobrek
 2. Górniki
 3. os. Jerzego Ziętka
 4. Rozbark
 5. Stroszek
 6. Szombierki
 7. Karb
 8. Łagiewniki
 9. Miechowice
 10. Stolarzowice
 11. Sucha Góra
 12. Śródmieście

Regularne sprzątanie, czyszczenie tapicerki lub pranie dywanów powinno się wykonywać minimum trzy razy w roku. Jeśli jednak posiadasz dzieci, warto zadbać, by miały jak najmniejszą styczność z drobnoustrojami. Gromadzące się w dywanach, łóżkach, czy tapicerkach roztocza kurzu, pleśń, bakterie są przyczyną wielu alergii, dlatego częste porządki poprawią komfort życia wszystkich domowników.

Zapewne dywanywykładzina od dawna czekają na czyszczenie, dlatego nie zwlekaj i już teraz skorzystaj z możliwości, jakie daje serwis naprawek.pl. Znajdziesz tam tylko sprawdzonych, posiadających wymagane kompetencje specjalistów, którzy od dawna cieszą się uznaniem wśród klientów. Nie zwlekaj i już teraz zadzwoń do serwisu Naprawek. Koszt i termin usługi ustalisz z konkretnym specjalistą.

Zwykły odkurzacz usunie zabrudzenia gromadzące się jedynie na powierzchni materiałów, dywanów i innych elementach wyposażenia mieszkania. Najlepszą opcją będzie skorzystanie z możliwości parowego prania wykładziny. Sposób ten jest bezpieczny dla dzieci i zwierząt oraz co ważne pozwala usunąć wszystkie szkodliwe drobnoustroje.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z tapicerki to dość wymagające zadanie. Jeśli w Twoim domu mieszkają zwierzęta powinieneś pilnować, żeby były przeprowadzane regularnie oraz przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Korzystanie z domowych sposobów lub np. odświeżaczy powietrza nie przyniesie oczekiwanych efektów.

Podobnie może być w przypadku usuwania uporczywych plam z tapicerki – jeśli podejmiesz się próby ich pozbycia może się to skończyć trwałym uszkodzeniem materiału. Zdecydowanie bezpieczniej przekazać tego rodzaju zadania firmie, która posiada doświadczenie w tym zakresie.

Meble ze skóry powinny być systematycznie czyszczone – do tego celu powinno się używać tylko i wyłącznie specjalistycznych środków. Warto również pamiętać o ochronie powierzchni skórzanej oraz konserwacji mebli skórzanych. Dzięki tego rodzaju zabiegom surowiec dużej zachowa pożądany przez Ciebie wygląd.

Warto pamiętać, że spora część firm zajmuje się również renowacją skóry. Nawet jeśli widoczne są zadrapania, poważne przecięcia, otwory lub wypalenia istnieje szansa na znaczne poprawienie wyglądu skóry.

Coraz więcej osób decyduje się również na renowację mebli. Jeśli posiadasz sprzęty, które nie wyglądają najlepiej, warto oddać je w ręce specjalistów, którzy nadadzą im nowe życie. Meble odmienione ze smakiem mogą nadać wnętrzu niepowtarzalny wygląd.

Zależy Ci na szybkiej i profesjonalnej obsłudze? Zgłoś się do serwisu Naprawek i powierz swoje meble lub dywany specjalistom, którzy dopilnują, żebyś był w pełni zadowolony z realizacji zlecenia. Wyczyszczenie zabrudzeń z wykładziny, czyszczenie mebli tapicerowanych, czy usuwanie roztoczy z dywanu to jedne z podstawowych usług, z których możesz skorzystać, decydując się konkretną firmę czyszczącą.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502