Pranie Wykładzin Bielsko-Biała

Mamy dostępnych 2 specjalistów od czyszczenia wykładzin w Bielsku-Białej
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów i Tapicerek Bartosz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły

Pranie Dywanów i Tapicerek Bartosz Kowalski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7
Pranie Wykładzin Bielsko-Biała
Sprawdź szczegóły
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, pracujący tutaj fachowcy doskonale wiedzą, jakie działania są najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze w usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Każde zgłoszenie, do którego podchodzą, jest traktowane z najwyższą ...
Wybrane pytania od klientów
Bielsko-Biała 23.12.2021
Dzień dobry, mam do wyprania wykładzinę w jedynym pokoju oraz narożnik. Meble są zakurzone ale bez plam, chciałabym wyczyścić je i odświeżyć po poprzednim lokatorze. Proszę o kontakt lub wycenę
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Jesteśmy dostępni 24/7
Pranie Wykładzin Bielsko-Biała
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Jestem bardzo wdzięczna tej firmie za wykonanie tak dobrej pracy! Zajmuję się dekoracją ślubów, niestety podczas ostatniej uroczystości organizowanej na świeżym powietrzu pogoda nam nie dopisała, goście w brudnych butach chodzili po wykładzinie i zostawili niezliczoną ilość plam od błota. Myślałam, że nie da się już tego doczyścić, jednak panom się to udało i naprawdę bardzo im dziękuję!"
Osiedle Beskidzkie, Bielsko-Biała
Pytania od klientów

23.12.2021
Dzień dobry, mam do wyprania wykładzinę w jedynym pokoju oraz narożnik. Meble są zakurzone ale bez plam, chciałabym wyczyścić je i odświeżyć po poprzednim lokatorze. Proszę o kontakt lub wycenę

27.07.2021
Dzień dobry. Poszukuję doświadczonego serwisu specjalizującego się w czyszczeniu wykładzin z pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Problem jest tego typu, że wykładzina jest poplamiona od ketchupu i nie mogę tego niczym doprać. Czy któryś z Waszych techników mógłby coś na to zaradzić? Serdecznie proszę o szybki odzew.

22.07.2021
Mam brudną wykładzinę w przedpokoju. Nie była ona profesjonalnie czyszczona już od dwóch lat. Jedyne co z nią robiłam to myłam ją za pomocą środków chemicznych zakupionych w supermarketach, ale to nie to samo. Skutki nie były tak zachwycające jak po fachowej usłudze wykonanej przez serwisanta. Pomożecie?

28.06.2021
Jakimi skutecznymi sposobami pozbywania się plam od tłuszczu dysponujecie? Chciałabym, żeby metoda była skuteczna, ale również w pełni ekologiczna, ponieważ jestem na tym punkcie bardzo przewrażliwiona. Konkretnie chodzi mi o usunięcie plam od tłuszczu. Podejmiecie się czegoś takiego?

28.06.2021
Kiedy najwcześniej mogłabym umówić się na pranie wykładziny? Chciałabym jak najszybciej, ponieważ dzieci pobrudziły mi wykładzinę farbkami akwarelowymi. Proszę o skuteczną pomoc fachowca!

Dzielnice Bielska-Białej, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Śródmieście
 2. Stare Miasto
 3. Biała Krakowska
 4. Dolne Przedmieście
 5. Górne Przedmieście
 6. Żywieckie Przedmieście
 7. Aleksandrowice
 8. Hałcnów
 9. Kamienica
 10. Komorowice
 11. Lipnik
 12. Leszczyny
 13. Mikuszowice
 14. Złote Łany
 15. Olszówka
 16. Stare Bielsko
 17. Straconka
 18. Wapienica

Gruntowane pranie dywanu, usuwanie plam z dywanu, jak również czyszczenie mebli tapicerowanych najlepiej przekazać w ręce specjalistów, którzy dopilnują, żeby każda z usług została rzetelnie zrealizowana. Dzięki wiedzy oraz stosowaniu profesjonalnych środków zyskujesz pewność, że wszystkie czynności zostaną wykonane zgodnie z zaleceniami producentów mebli czy innych elementów wyposażenia domu.

Masz wątpliwości, gdzie znaleźć rzetelną firmę z Twojego miasta lub okolicy? Nadszedł idealny moment, żeby skorzystać z serwisu naprawek.pl – współpracujące z portalem firmy posiadają odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy od dawna cieszą się uznaniem wśród klientów. Nie zwlekaj i już teraz zadzwoń do serwisu Naprawek.

Usuwanie plam z dywanu, czyszczenie mebli tapicerowanych, czy np. neutralizacja zapachów w wykładzinie – wszystkie zabiegi powinny być wykonywane z użyciem specjalistycznych środków oraz przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę na temat specyfikacji materiałów. Sięgnięcie po nieodpowiednie substancje może spowodować wiele nieodwracalnych szkód, dlatego zdecydowanie bardziej bezpieczne jest korzystanie z pomocy profesjonalistów posiadających niezbędne w tej kwestii doświadczenie.

Pranie dywanów oraz czyszczenie tapicerki należy przeprowadzać mniej więcej trzy razy w ciągu roku. Systematyczność ta pozwoli na zachowanie odpowiedniej czystości wspomnianych przedmiotów. Gromadzące się w nich roztocza kurzu, pleśń są niezwykle uciążliwe dla wszystkich alergików. Jeśli zależy Ci na kompleksowym wyczyszczeniu wszystkich powierzchni w domu zwykły odkurzacz to zdecydowanie za mało – nie usunie on wszystkich chorobotwórczych mikroorganizmów. Dywanywykładzina wymagają zdecydowanie dokładniejszego odświeżenia, dlatego świetną metodą jest parowe pranie wykładziny – pozwala ona na zwalczenie niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów.

Osoby, które chcą podjąć się czyszczenia mebli skórzanych, powinny posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie. Stosując nieodpowiednie środki, można trwale uszkodzić kosztowny surowiec, dlatego najlepszą opcją będzie skorzystanie z pomocy specjalistów. Konserwacja mebli skórzanych to konieczność – dzięki temu zabiegowi zakupione przez Ciebie sprzęty posłużą Ci przez następnych kilka lat.

Jeśli Twoje sprzęty nie są pierwszej nowości, możesz zdecydować się na renowację mebli. Ich odnowienie to dobry sposób na przywrócenie im dawnej świetności lub całkowitą zmianę wyglądu z zachowaniem tylko niektórych elementów. Dzięki tego rodzaju zabiegom wnętrze, w których je umieścisz nabierze charakteru, a Ty oprócz faktu, że zaoszczędzisz sporą ilość gotówki, będziesz zbierał słowa uznania od znajomych i rodziny.

Sprzątanie, czyszczenie, czy wszystkie inne czynności przekaż wykwalifikowanym pracownikom. Wszyscy współpracujący z nami specjaliści cieszą się uznaniem wśród klientów, posiadają wiedzę z zakresu najnowocześniejszych technik czyszczenia kanapy, usuwania plam z dywanu, czy impregnacji tapicerki. Już teraz zgłoś się do serwisu Naprawek i nie martw się o jakość wykonywanych usług. Koszt i termin realizacji usługi ustalisz bezpośrednio z pracownikiem konkretnej firmy sprzątającej. 

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502