Pranie Dywanów Bielsko-Biała

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów i Tapicerek Bartosz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Pranie Dywanów i Tapicerek Bartosz Kowalski

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów Bielsko-Biała
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia
"Panowie wykonywali dla nas niedawno usługę prania dywanów z krótkim włosiem i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Widać, że w firmie pracują sumienne osoby, które doskonale znają się na swojej pracy!"
Stare Bielsko, Bielsko-Biała
Najnowsze zapytania o usługi
Bielsko-Biała 18.12.2021
Dywan był w mieszkaniu od jakichś 20 lat :D jest zakurzony + osiadł na nim smog wchodzący przez nieszczelne okna.
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów Bielsko-Biała
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia
"Jesteśmy w szoku, zamawialiśmy razem z żoną już trzy firmy czyszczące, by usunąć zabrudzenia z dywanu i bezskutecznie... W końcu trafiliśmy na tych wykonawców i złego słowa nie możemy na nich powiedzieć. Pranie dywanów z długim włosiem przyniosło oczekiwany efekt, a panowie okazali się osobami sumiennymi i dokładnymi. Polecamy gorąco ich usługi, a telefon zapisujemy na przyszłość."
Górne Przedmieście, Bielsko-Biała
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina
4.8
Liczba opinii: 83
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Dywanów i Tapicerek oraz Dezynfekcji HB Servis Benedykt Krzepina

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów Bielsko-Biała
Sprawdź szczegóły
Wyplamiona kanapa lub wybrudzona wykładzina? A może dywan w salonie wymaga już gruntownego prania? Te i wiele innych zadań z zakresu prania dywanów i czyszczenia tapicerek warto zlecić specjaliście. Niestraszne są mu trudne do usunięcia plamy, w kilka ...
Pytania od klientów

10.09.2021
Malowałam sobie dziś paznokcie i nieumyślnie trąciłam ręką buteleczkę z czerwonym lakierem do paznokci, jej zawartość trafiła w prost na mój biały długo-włosy dywan. Wygląda to jak ślady krwi no masakra. Czyszczą również państwo zabrudzenia z lakieru do paznokci?

06.07.2021
Olejowałam dziś włosy olejkiem arganowym i niestety otwarta buteleczka olejku spadła na dywan i cała jej zawartość się wylała. Plama tłuszczu jest ogromna a ja nie wiem czym to wywabić mydło nie pomaga. Poszukuję firmy, dla której wywabianie tego typu plam z dywanu to codzienność.

04.07.2021
Mieszkam w małym domu na obrzeżach miasta i jestem posiadaczem dwóch cudownych czworonogów. Zawsze co rano wypuszczam je na pole przed domem by się wybiegały. Dziś nie zamknąłem niechcący drzwi do mojego salonu i ubłocone psiaki wytarzały mi się w karmelowy dywan. Pilnie potrzebuję kogoś kto się zajmie sie plamami z błota. Zanim mi to zaschnie na amen.

02.07.2021
Prałam ostatnio sama swój dywan w salonie niestety nie udało mi się go doczyścić w 100% wciąż pozostały ciemne plamy na środku. Czy piorą państwo dywany na sucho? Rozumieją państwo chciałabym uniknąć zacieków które mogłyby powstać po mokrym czyszczeniu.

Dzielnice Bielska-Białej, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Śródmieście
 2. Stare Miasto
 3. Biała Krakowska
 4. Dolne Przedmieście
 5. Górne Przedmieście
 6. Żywieckie Przedmieście
 7. Aleksandrowice
 8. Hałcnów
 9. Kamienica
 10. Komorowice
 11. Lipnik
 12. Leszczyny
 13. Mikuszowice
 14. Złote Łany
 15. Olszówka
 16. Stare Bielsko
 17. Straconka
 18. Wapienica

Gruntowane pranie dywanu, usuwanie plam z dywanu, jak również czyszczenie mebli tapicerowanych najlepiej przekazać w ręce specjalistów, którzy dopilnują, żeby każda z usług została rzetelnie zrealizowana. Dzięki wiedzy oraz stosowaniu profesjonalnych środków zyskujesz pewność, że wszystkie czynności zostaną wykonane zgodnie z zaleceniami producentów mebli czy innych elementów wyposażenia domu.

Masz wątpliwości, gdzie znaleźć rzetelną firmę z Twojego miasta lub okolicy? Nadszedł idealny moment, żeby skorzystać z serwisu naprawek.pl – współpracujące z portalem firmy posiadają odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, którzy od dawna cieszą się uznaniem wśród klientów. Nie zwlekaj i już teraz zadzwoń do serwisu Naprawek.

Usuwanie plam z dywanu, czyszczenie mebli tapicerowanych, czy np. neutralizacja zapachów w wykładzinie – wszystkie zabiegi powinny być wykonywane z użyciem specjalistycznych środków oraz przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę na temat specyfikacji materiałów. Sięgnięcie po nieodpowiednie substancje może spowodować wiele nieodwracalnych szkód, dlatego zdecydowanie bardziej bezpieczne jest korzystanie z pomocy profesjonalistów posiadających niezbędne w tej kwestii doświadczenie.

Pranie dywanów oraz czyszczenie tapicerki należy przeprowadzać mniej więcej trzy razy w ciągu roku. Systematyczność ta pozwoli na zachowanie odpowiedniej czystości wspomnianych przedmiotów. Gromadzące się w nich roztocza kurzu, pleśń są niezwykle uciążliwe dla wszystkich alergików. Jeśli zależy Ci na kompleksowym wyczyszczeniu wszystkich powierzchni w domu zwykły odkurzacz to zdecydowanie za mało – nie usunie on wszystkich chorobotwórczych mikroorganizmów. Dywanywykładzina wymagają zdecydowanie dokładniejszego odświeżenia, dlatego świetną metodą jest parowe pranie wykładziny – pozwala ona na zwalczenie niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów.

Osoby, które chcą podjąć się czyszczenia mebli skórzanych, powinny posiadać odpowiednią wiedzę w tym zakresie. Stosując nieodpowiednie środki, można trwale uszkodzić kosztowny surowiec, dlatego najlepszą opcją będzie skorzystanie z pomocy specjalistów. Konserwacja mebli skórzanych to konieczność – dzięki temu zabiegowi zakupione przez Ciebie sprzęty posłużą Ci przez następnych kilka lat.

Jeśli Twoje sprzęty nie są pierwszej nowości, możesz zdecydować się na renowację mebli. Ich odnowienie to dobry sposób na przywrócenie im dawnej świetności lub całkowitą zmianę wyglądu z zachowaniem tylko niektórych elementów. Dzięki tego rodzaju zabiegom wnętrze, w których je umieścisz nabierze charakteru, a Ty oprócz faktu, że zaoszczędzisz sporą ilość gotówki, będziesz zbierał słowa uznania od znajomych i rodziny.

Sprzątanie, czyszczenie, czy wszystkie inne czynności przekaż wykwalifikowanym pracownikom. Wszyscy współpracujący z nami specjaliści cieszą się uznaniem wśród klientów, posiadają wiedzę z zakresu najnowocześniejszych technik czyszczenia kanapy, usuwania plam z dywanu, czy impregnacji tapicerki. Już teraz zgłoś się do serwisu Naprawek i nie martw się o jakość wykonywanych usług. Koszt i termin realizacji usługi ustalisz bezpośrednio z pracownikiem konkretnej firmy sprzątającej. 

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502