Pranie Tapicerki Bielsko-Biała

Pranie Dywanów i Tapicerek Bartosz Kowalski
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Jesteśmy w 100% zadowoleni z usług tej firmy i na pewno jeszcze wiele razy będziemy korzystać z ich kompleksowego wsparcia. Panowie do pracy podeszli sumiennie i rzetelnie, a pranie wypoczynku w firmie nie zajęło im wiele czasu. Warto również wspomnieć, że panowie od początku do końca informowali nas o każdym kroku. Polecamy serdecznie, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz będziemy korzystać z ich wsparcia."
Pranie Tapicerki, Dywanów, Wykładzin oraz Usługi Sprzątające Ewart
4.8
Liczba opinii: 61
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Zależy Ci na szybkim i skutecznym wyczyszczeniu tapicerki samochodowej lub domowej? Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj skontaktuj się z fachowcami z tego zakładu. Sprawnie poradzą sobie oni nawet z trudnymi do usunięcia plamami. W zakres wykonywanych usług wchodzi ...
Pranie Dywanów i Tapicerek Szop Pracz Dawid Banaszak
4.3
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa prania foteli na miejscu przebiegła szybko i fachowo, a panowie okazali się osobami miłymi, sympatycznymi i bardzo rozmownymi. Polecamy serdecznie ich kompleksowe usługi, a telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość i na pewno będziemy z nich korzystać jeszcze nieraz."
Wybrane zlecenia

2021-07-25 Osiedle Beskidzkie, Bielsko-Biała
Przygotowaliśmy z synem sernik by zaimponować mojej małżonce. Kiedy ustawiliśmy ciasto na talerzu bardzo się ucieszyliśmy. Podczas podawania żonie naszego wypieku ta niechcący strąciła to, co było na talerzu czego skutkiem było poplamienie tapicerki. Zależy nam na szybkiej obsłudze dobrze renomowanego serwisu czyszczącego tapicerki.

2021-07-13 Osiedle Słoneczne, Bielsko-Biała
Sufit w sypialni wymagał pilnego odmalowania. Zabezpieczyłem więc szczelnie zestaw wypoczynkowy folią ochronną. Podczas malowania upadłem z drabiny dziurawiąc folię na fotelu. Efekt tego mógł być tylko jeden. Fotel poplamiony farbą potrzebuje wyczyszczenia.Czy zajmuje się ktoś czyszczeniem wypoczynku ponieważ nie znam się na tym.

2021-06-11 Biała Śródmieście
Przebywałem na działce, która dość mocno zarosła trawą. Pożyczyłem kosiarkę od sąsiadki. Zacząłem kosić trawę, która latała na wszystkie strony. Kiedy skończyłem zauważyłem, iż kanapa jest zabrudzona. Strzepałem trwawę jednakże zabrudzenia i tak zostały. Poszukuję fachowca od brudnych mebli ogrodowych. Za pomoc pięknie się odwdzięczę.

2021-06-06 Bielsko Południe
Konsultantka namówiła mnie na domowe testowanie lakierów do paznokci wiodącej marki. Zatem podchwyciłam temat i przyszykowałam pokój dzienny do umówionego testowania. Kiedy nakładałam lakier upuściłam buteleczkę z lakierem, a ten poplamił kanapę. Poszukuję więc serwisu z obsługą w domu klienta potrafiącego usunąć plamy z lakieru.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502