Pranie Tapicerki Bydgoszcz

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Bydgoszcz.
Pytania od klientów

14.08.2021
Pomocy. Syn wybrudził mi tapicerkę na krześle. Szukamy więc fachowca , który zajmuje się czyszczeniem wybrudzonej powierzchni krzeseł i innych mebli. Za okazane zainteresowanie się odwdzięczę.

10.07.2021
Ostanio odwiedził mnie brat z żoną i dwójką dzieci. Ja właśnych pociech nie posiadam więc nie jestem przyzwyczajona do bałaganu jaki mogą po sobie pozostawić, zwłaszcza gdy jedzą. Brata długo nie widziałam bo na co dzień mieszkają na wyspach, dlatego nie chciałam psuć rodzinnej atmosfery komentarzami na temat kultury jedzenia oraz brudzenia mebli przez moich bratanków. Więc proszę teraz Państwa o namiary na dobry serwis piorący tapicerkę w domu.

05.07.2021
Po tym okropnym popołudniu już wiem, że z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciach, Kuzynka miała pilne sprawy do załatwienia w urzędzie i w tym czasie podrzuciła mi swoją kilkuletnią córkę bym jej popilnowała. Jak szykowałam dla niej obiad, ona znalazła sobie zabawę, zaczęła malować się moimi drogimi kosmetykami do makijażu. Zabawę szybko przerwałam, ale za to mam teraz do wyczyszczenia plamy od szminki z mojej białej sofy. Potrzebuję namiarów na specjalistę, z góry dziękuję.

16.06.2021
Dzień dobry, jaka jest różnica w cenie jeśli chodzi o pranie tapicerki w zakładzie lub w domu klienta? Czy terminy jeśli chodzi o realizację usług są odległe? Jestem w trakcie generalnych porządków w domu i chętnie zapoznam się z cennikiem Państwa fimy oraz informacjami jakie środki używane są do prania i czyszczenia zabrudzonych mebli tapicerowanych.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063