Pranie Tapicerki Samochodowej Bydgoszcz

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Bydgoszcz
Pytania od klientów

15.08.2021
Przewoziłem dziś w moim aucie pewną część do maszyny rolniczej i źle zabezpieczyłem moją tapicerkę samochodową i na tylnim siedzeniu powstała nie mała plama od smaru, nawet nie wiem jak mam to wyczyścić bo siedzisko jest wykonane z zamszu. Chciałbym więc zamówić usługę czyszczenia tapicerki przez wasz serwis.

25.07.2021
Potrzebuje skorzystać z usługi waszego serwisu- konkretnie jest to usługa pranie tapicerki samochodowej. Na tapicerce są dwie dość spore plamy od błota, plamy powstały przez mojego psa, w aucie na tylnim siedzeniu jest też dość duża lość sierści. Ile zapłaciłbym w waszym serwisie za usunięcie tych plam?

06.07.2021
Pilne!! Na już muszę wyprać nieczystą tapicerkę. Sprzedaję na targu owoce, teraz głównie truskawki i maliny, miałem dość małe zamówienie na dzień dzisiejszy więc pomyślałem że tym razem nie doczepię przyczepki do auta tylko przewiozę owoce w środku. Podczas transportu owoców niestety z jednego koszyczka z truskawkami pociekł sok i pobrudziła mi się tapicerka samochodowa. Boje się że plama będzie nie do sprania.

29.06.2021
Podczas ubiegłego weekendu byłem wraz z żoną na małej wycieczce samochodowej pojechaliśmy trochę pozwiedzać do sąsiedniego miasta. Podczas drogi powrotnej jakiś nieodpowiedzialny kierowca wyjechał nam i moja żona wylała sok na tylnim siedzeniu. Plamy od napoju są dość duże, nie chciałbym zniszczyć tapicerki piorąc ją w niewłaściwy sposób.Czy można u was zamówić pranie tapicerki samochodowej?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063