Pranie Wykładzin Bydgoszcz

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Bydgoszcz.
Wybrane zlecenia

Piaski
Pies podczas zabaw w salonie strącił ze stojaka roślinę doniczkową. Jak można się domyślić, tym wyczynem nieźle pobrudził podłogę. Kawałki roztrzaskanej doniczki udało się bezproblemowo posprzątać natomiast brud nie zamierza dać za wygraną. Postaram sie bardziej pilnować swojego psiaka. Wracając do tematu szukam serwisu zajmującego się czyszczeniem jak i ewentualnym praniem nawierzchni poplamionych przez nieszczęśliwe wypadki losowe.

Glinki, Bydgoszcz
Niefortunnie, mój kochany małżonek, po powrocie z połowu ryb, wybrudził wykładziinę w domu. Mam do usunięcia plamy z błota i chętnie poznam Wasze typy co do najlepszego fachowca w tej dziedzinie.

Glinki
Nie do uwierzenia. W naszym biurze podczas rozmów z ważnym klientem asystentka poplamiła gorącą kawą wykładzinę, co nieco popsuło przebieg rozmów biznesowych. Plama bardzo rzuca się w oczy, a sprzątaczka zbyt rzadko przychodzi by móc zająć się tą sprawą. Poszukuję serwisu gdzie pranie wykłądziny u klienta mieści się w zakresie usług, za które cena jest do zaakceptowania.

Szwederowo
Jest mi trochę wstyd, bo przyjechałam z dziećmi do tesciów, a niestety ich zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Dzieciaki się rozszalały i dziadkom sprawiły kilka większych zabrudzeń na wykładzinie w dużym pokoju. Zaproponowałam, że wynajmę firmę, która zajmie się wyczyszczeniem, nie odmówili, więc bardzo proszę o polecenie najlepszych specjalistów w okolicy. Chodzi o mój honor.

Dzielnice Bydgoszczy, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Fordon
 2. Jary
 3. Bartodzieje
 4. Miedzyń
 5. Okole
 6. Leśne
 7. Bielawy
 8. Skrzetusko
 9. Wilczak
 10. Piaski
 11. Jachcice
 12. Zimne Wody
 13. Babia Wieś
 14. Szwederowo
 15. Opławiec
 16. Zawisza
 17. Wschód
 18. Siernieczek
 19. Flisy
 20. Łęgnowo I
 21. Łęgnowo II
 22. Prądy
 23. Smukała
 24. Myślęcinek
 25. Rynkowo
 26. Bielice
 27. Glinki
 28. Wyżyny
 29. Kapuściska
 30. Wypaleniska
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502