Pranie Tapicerki Samochodowej Radom

Usługi Sprzątające oraz Czyszczenia Dywanów i Tapicerek Franclean Monika Wajs
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Dzieci niespodziewanie ubrudziły Twój ulubiony dywan, fotel lub kanapę? Na tapicerkę w samochodzie wylał się napój? Wykładzina w mieszkaniu jest cała poplamiona? A może masz alergię na roztocza i za wszelką cenę musisz się ich pozbyć? Dla tego serwisu ...
Wybrane zlecenia

2021-09-19 Wośniki, Radom
Czy oferujecie Państwo pranie tapicerki z dojazdem do klienta? Niestety nie mogę dojechać do Waszego zakładu, ponieważ mój samochód nie jest w pełni sprawny i obawiam się nim podróżować. A pech chciał, że moje dzieci wymyśliły sobie, że będą bawić się w moim pojeździe i dość mocno pobrudziły tapicerkę farbkami. Bardzo proszą o pomoc!

2021-08-27 Idalin, Radom
Potrzebuję możliwie najszybszego wykonania usługi czyszczenia tylnej kanapy w samochodzie! Mam wewnątrz auta zamszową, jasną tapicerkę, na której są dość dużej wielkości dwie plamy od tłuszczu. Czy dacie radę to usunąć? Pomocy!

2021-07-27 Żakowice, Radom
Jaki jest koszt czyszczenia tapicerki samochodowej w Waszym wykonaniu? Być może mój problem nie jest zbyt rozległy, ponieważ chodzi mi tylko o wypranie dwóch brudnych zagłówków, ale chciałabym by moje auto wyglądało w środku estetycznie. Dlatego zależy mi na skutecznej usłudze. Pomożecie?

2021-06-29 Borki
Jaki jest orientacyjny czas oczekiwania na wizytę fachowca w sprawie profesjonalnego wyczyszczenia tapicerki samochodowej? Mam na materiale wiele plam od napoju porzeczkowego. Jak wiadomo nie jest to łatwe do sprania, dlatego potrzebna jest profesjonalna pomoc!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502