Pranie Tapicerki Samochodowej Radom

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia tapicerki samochodowej w Radomiu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów i Tapicerki Sema Sebastian Maciejczyk
Sprawdź szczegóły

Pranie Dywanów i Tapicerki Sema Sebastian Maciejczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 70 zł
Pranie Tapicerki Samochodowej Radom
Sprawdź szczegóły
Zabrudzenia dywanów i tapicerki, choć często wydają się powierzchowne, często sięgają dużo głębiej. Brud z łatwością wnika w materiał, co nie dość, że wygląda nieestetycznie, to jeszcze jest szkodliwe dla naszego zdrowia. Jeśli poszukujesz firmy ...
Pytania od klientów

19.09.2021
Czy oferujecie Państwo pranie tapicerki z dojazdem do klienta? Niestety nie mogę dojechać do Waszego zakładu, ponieważ mój samochód nie jest w pełni sprawny i obawiam się nim podróżować. A pech chciał, że moje dzieci wymyśliły sobie, że będą bawić się w moim pojeździe i dość mocno pobrudziły tapicerkę farbkami. Bardzo proszą o pomoc!

27.08.2021
Potrzebuję możliwie najszybszego wykonania usługi czyszczenia tylnej kanapy w samochodzie! Mam wewnątrz auta zamszową, jasną tapicerkę, na której są dość dużej wielkości dwie plamy od tłuszczu. Czy dacie radę to usunąć? Pomocy!

27.07.2021
Jaki jest koszt czyszczenia tapicerki samochodowej w Waszym wykonaniu? Być może mój problem nie jest zbyt rozległy, ponieważ chodzi mi tylko o wypranie dwóch brudnych zagłówków, ale chciałabym by moje auto wyglądało w środku estetycznie. Dlatego zależy mi na skutecznej usłudze. Pomożecie?

29.06.2021
Jaki jest orientacyjny czas oczekiwania na wizytę fachowca w sprawie profesjonalnego wyczyszczenia tapicerki samochodowej? Mam na materiale wiele plam od napoju porzeczkowego. Jak wiadomo nie jest to łatwe do sprania, dlatego potrzebna jest profesjonalna pomoc!
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502