Pranie Dywanów Radom

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów i Tapicerki Sema Sebastian Maciejczyk Sprawdź szczegóły

Pranie Dywanów i Tapicerki Sema Sebastian Maciejczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów Radom
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 70 zł
Zabrudzenia dywanów i tapicerki, choć często wydają się powierzchowne, często sięgają dużo głębiej. Brud z łatwością wnika w materiał, co nie dość, że wygląda nieestetycznie, to jeszcze jest szkodliwe dla naszego zdrowia. Jeśli poszukujesz firmy ...
Podobne usługi
Pytania od klientów

26.08.2021
Mam poważny problem. Mąż dzisiaj wziął się za malowanie krzesła i co prawda rozłożył gazety na podłodze ale trochę farby i tak skapnęło na dywan. Mąż próbował to usunąć rozpuszczalniekiem i benzyną ale ślad i tak pozostał. Czy jesteście w stanie wywabić taką plamę? Nie jest ona duża ale mimo wszystko widoczna. Jaki jest koszt wykonania takiego czyszczenia? Czy długo trzeba czekać na wykonanie czyszczenia?

07.08.2021
Witam państwa serdecznie. Mówiąc wprost - mam brudny dywan. Jest już dośc stary i wymaga gruntownego, profesjonalnego wyczyszczenia. Ile będzie kosztować pranie dywanu w domu u klienta? Jakie są wolne terminy ?

06.07.2021
Jaka jest cena czyszczenia dywanu? Niestety pies przyniósł jakąś kość z dworu i wysmarował nią cały dywan w dziecięcym pokoju. Czy długo się czeka na przyjazd ekipy piorącej? Bardzo proszę o pilną interwencję bo zaczyna się unosić nieprzyjemny zapach.

28.06.2021
Dzień dobry. Pisze z takim pytanem. Jaki jest czas na wypranie dywanu typu shaggy? Jest to biały, włochaty dywanik, na który spadła mi pomadka i teraz na dywanie jest czerwona plama od szminki, której nie mogę sama doczyścić żadnym sposobem. Czy jest opcja odbioru dywanu z domu klienta? Czy trzeba dowieźć do zakładu? Wolałabym abyście po niego przyjechali.

Dzielnice Radomia, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Borki
 2. Brzustówka
 3. os. Akademickie
 4. Długojów
 5. Godów
 6. Gołębiów
 7. Halinów
 8. Idalin
 9. Jeżowa Wola
 10. Kaptur
 11. Koniówka
 12. Kozia Góra
 13. Krzewień
 14. Malenice
 15. Michałów
 16. Młodzianów
 17. Osiedle nad Potokiem
 18. Dzierzków
 19. Firlej
 20. Glinice
 21. Długojów Górny
 22. Gołębiów I
 23. Gołębiów II
 24. Huta Józefowska
 25. Janiszpol
 26. Józefów
 27. Kierzków
 28. Kończyce
 29. Krychnowice
 30. Malczew
 31. Miasto Kazimierzowskie
 32. Mleczna
 33. Młynek Janiszewski
 34. Nowa Wola Gołębiowska

Regularne czyszczenie dywanów, pranie tapicerki i wykładzin to podstawa. Gromadzące się w nich drobnoustroje, m.in. roztocza kurzu, pleśń, czy bakterie mogą być przyczyną wielu alergii. Gruntowne pranie dywanu powinno odbywać się nie mniej niż trzy razy w roku. Tego rodzaju czynności najlepiej zlecać firmom, które posiadają doświadczenie w realizacji usług sprzątania. Czyste dywanywykładzina to konieczność – zadbaj o komfort przebywania w mieszkaniu oraz o zdrowie swoje i rodziny.

Gdzie znaleźć profesjonalny zakład, który wyczyści meble tapicerowane, dokona ich konserwacji, a także wyczyści wykładziny? Skorzystaj z portalu naprawek.pl – znajdziesz na nim rzetelnych oraz co równie ważne sprawdzonych specjalistów, którzy dopilnują, by każde zlecenie było zrealizowane zgodnie z przyjętymi normami. Koszt i termin usługi uzgodnisz bezpośrednio z konkretnym pracownikiem firmy sprzątającej.

Zwykły, domowy odkurzacz to zdecydowanie za mało. Nie usunie on wszystkich drobnoustrojów czy uporczywych plam. Najlepszą opcją będzie skorzystanie z pomocy firmy, która wykonuje parowe dezynfekcje wykładzin lub tapicerek. Użycie parownicy w zadowalającym stopniu usunie wszystkie szkodliwe drobnoustroje.

Jeśli posiadasz meble wykonane ze skóry, zdajesz sobie sprawę, że ich czyszczenie nie należy do najłatwiejszych zadań. Podczas wykonywania tego rodzaju czynności wymagane jest zastosowanie się do zaleceń producenta. Użycie nieodpowiednich środków czyszczących może trwale zniszczyć materiał.

Po usunięciu wszystkich zanieczyszczeń warto dokonać impregnacji tapicerki. Dzięki tego rodzaju zabiegom materiał, który użyto do obicia mebli będzie zdecydowanie dłużej służył. Z kolei meble, które wyglądają na wysłużone mimo wszystko warto odnowić. Renowacja skóry może znacznie poprawić jej wygląd – przecięcia, zadrapania, czy inne uszkodzenia nie stanowią problemu dla wprawnego specjalisty. Zabiegi te znacznie poprawią stan mebli – będą one pełniły swoją funkcję przez co najmniej kilka lat.

Usuwanie uporczywych zapachów z tapicerki to kolejne zadanie dla osoby realizującej usługi sprzątania. Mieszkające w domu zwierzęta niewątpliwie przyczyniają się do powstawania nieprzyjemnej woni, dlatego oprócz systematycznego usuwania sierści powinieneś zadbać o skuteczne zlikwidowanie uciążliwego zapachu. Stosowanie odświeżaczy powietrza daje jedynie chwilową poprawę, dlatego najlepszą opcją będzie skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się tego rodzaju zabiegami. 

Wszystkie czynności związane z konserwacją, a także sprzątanie oraz czyszczenie tapicerek przekaż fachowcom, których znajdziesz na portalu naprawek.pl. Dzięki specjalistycznym zabiegom Twoje meble oraz inne przedmioty wyposażenia mieszkania odzyskają dawny blask. Oszczędność czasu i pieniędzy to niezaprzeczalna korzyść płynąca ze współpracy z serwisem Naprawek, dlatego nie odkładaj telefonu do nas – czekamy na Ciebie! 

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502