Pranie Tapicerki Radom

Monika Wajs FranClean
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z ręką na sercu polecamy wysokiej klasy usługę prania wypoczynku w wykonaniu tej firmy każdemu w potrzebie. Pan na miejscu zjawił się już następnego dnia, a sama usługa przebiegła szybko i solidnie, do tego wykonawca okazał się osobą odpowiedzialną i życzliwą. Warto mieć namiary do takiego specjalisty."
Wybrane zlecenia

Kaptur, Radom
Szukam serwisu w okolicy, który wyczyści brudną tapicerowaną sofę w pokoju zabaw moich dzieci. Pociechy są alergikami, zależy mi żeby pozbyć się głęboko osadzonego kurzu i roztoczy, potrzebne jest porządne pranie. Zdrowie moich synów jest dla mie sprawą priorytetową, dlatego proszę o informację jakie są terminy w Państwa fimie? Chętnie zapoznam się też z cennikiem.

Gołębiów
Kiedy odwiedziłem dziadka wpadliśmy na pomysł by namalować nasze drzewo genealogiczne przy pomocy farb oraz zdjęć. Podczas dorabiania jednej z ostatnich gałęzi kubeczek z farbą rozlał się na tapczan tapicerowany. Dziadek chciałby by był jak nowy dlatego prosimy o godnego zaufania fachowca od spraw związanych z tapierką.

Michałów, Radom
Z brakiem pomysłu na posiłek postanowiłem poeksperymentować w kuchni. Podczas kuchennych wywijasów pobrudziłem rozgrzanym tłuszczem tapicerkę na kuchennym taborecie. Szukam więc człowieka znającego się na usuwaniu plam z tapicerki. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Osiedle Akademickie
Jestem zainteresowy usługą czyszczenia tapicerowanych mebli z plam od wina. Wylała się przypadkiem prawie cała butelka na rozłożoną sofę.Nie da się tego doczyścić. Dlatego proszę o pomoc w jak najszybszym możliwym dla Państwa czasie.

Dzielnice Radomia, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Borki
 2. Brzustówka
 3. os. Akademickie
 4. Długojów
 5. Godów
 6. Gołębiów
 7. Halinów
 8. Idalin
 9. Jeżowa Wola
 10. Kaptur
 11. Koniówka
 12. Kozia Góra
 13. Krzewień
 14. Malenice
 15. Michałów
 16. Młodzianów
 17. Osiedle nad Potokiem
 18. Dzierzków
 19. Firlej
 20. Glinice
 21. Długojów Górny
 22. Gołębiów I
 23. Gołębiów II
 24. Huta Józefowska
 25. Janiszpol
 26. Józefów
 27. Kierzków
 28. Kończyce
 29. Krychnowice
 30. Malczew
 31. Miasto Kazimierzowskie
 32. Mleczna
 33. Młynek Janiszewski
 34. Nowa Wola Gołębiowska

Regularne czyszczenie dywanów, pranie tapicerki i wykładzin to podstawa. Gromadzące się w nich drobnoustroje, m.in. roztocza kurzu, pleśń, czy bakterie mogą być przyczyną wielu alergii. Gruntowne pranie dywanu powinno odbywać się nie mniej niż trzy razy w roku. Tego rodzaju czynności najlepiej zlecać firmom, które posiadają doświadczenie w realizacji usług sprzątania. Czyste dywanywykładzina to konieczność – zadbaj o komfort przebywania w mieszkaniu oraz o zdrowie swoje i rodziny.

Gdzie znaleźć profesjonalny zakład, który wyczyści meble tapicerowane, dokona ich konserwacji, a także wyczyści wykładziny? Skorzystaj z portalu naprawek.pl – znajdziesz na nim rzetelnych oraz co równie ważne sprawdzonych specjalistów, którzy dopilnują, by każde zlecenie było zrealizowane zgodnie z przyjętymi normami. Koszt i termin usługi uzgodnisz bezpośrednio z konkretnym pracownikiem firmy sprzątającej.

Zwykły, domowy odkurzacz to zdecydowanie za mało. Nie usunie on wszystkich drobnoustrojów czy uporczywych plam. Najlepszą opcją będzie skorzystanie z pomocy firmy, która wykonuje parowe dezynfekcje wykładzin lub tapicerek. Użycie parownicy w zadowalającym stopniu usunie wszystkie szkodliwe drobnoustroje.

Jeśli posiadasz meble wykonane ze skóry, zdajesz sobie sprawę, że ich czyszczenie nie należy do najłatwiejszych zadań. Podczas wykonywania tego rodzaju czynności wymagane jest zastosowanie się do zaleceń producenta. Użycie nieodpowiednich środków czyszczących może trwale zniszczyć materiał.

Po usunięciu wszystkich zanieczyszczeń warto dokonać impregnacji tapicerki. Dzięki tego rodzaju zabiegom materiał, który użyto do obicia mebli będzie zdecydowanie dłużej służył. Z kolei meble, które wyglądają na wysłużone mimo wszystko warto odnowić. Renowacja skóry może znacznie poprawić jej wygląd – przecięcia, zadrapania, czy inne uszkodzenia nie stanowią problemu dla wprawnego specjalisty. Zabiegi te znacznie poprawią stan mebli – będą one pełniły swoją funkcję przez co najmniej kilka lat.

Usuwanie uporczywych zapachów z tapicerki to kolejne zadanie dla osoby realizującej usługi sprzątania. Mieszkające w domu zwierzęta niewątpliwie przyczyniają się do powstawania nieprzyjemnej woni, dlatego oprócz systematycznego usuwania sierści powinieneś zadbać o skuteczne zlikwidowanie uciążliwego zapachu. Stosowanie odświeżaczy powietrza daje jedynie chwilową poprawę, dlatego najlepszą opcją będzie skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się tego rodzaju zabiegami. 

Wszystkie czynności związane z konserwacją, a także sprzątanie oraz czyszczenie tapicerek przekaż fachowcom, których znajdziesz na portalu naprawek.pl. Dzięki specjalistycznym zabiegom Twoje meble oraz inne przedmioty wyposażenia mieszkania odzyskają dawny blask. Oszczędność czasu i pieniędzy to niezaprzeczalna korzyść płynąca ze współpracy z serwisem Naprawek, dlatego nie odkładaj telefonu do nas – czekamy na Ciebie! 

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502