Pranie Tapicerki Radom

Usługi Sprzątające oraz Czyszczenia Dywanów i Tapicerek Franclean Monika Wajs
5
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z ręką na sercu polecamy wysokiej klasy usługę prania wypoczynku w wykonaniu tej firmy każdemu w potrzebie. Pan na miejscu zjawił się już następnego dnia, a sama usługa przebiegła szybko i solidnie, do tego wykonawca okazał się osobą odpowiedzialną i życzliwą. Warto mieć namiary do takiego specjalisty."
Planty, Radom
Wybrane zlecenia

2021-08-14 Planty, Radom
Z brakiem pomysłu na posiłek postanowiłem poeksperymentować w kuchni. Podczas kuchennych wywijasów pobrudziłem rozgrzanym tłuszczem tapicerkę na kuchennym taborecie. Szukam więc człowieka znającego się na usuwaniu plam z tapicerki. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

2021-07-16 Wośniki, Radom
Szukam serwisu w okolicy, który wyczyści brudną tapicerowaną sofę w pokoju zabaw moich dzieci. Pociechy są alergikami, zależy mi żeby pozbyć się głęboko osadzonego kurzu i roztoczy, potrzebne jest porządne pranie. Zdrowie moich synów jest dla mie sprawą priorytetową, dlatego proszę o informację jakie są terminy w Państwa fimie? Chętnie zapoznam się też z cennikiem.

2021-06-15 Osiedle Akademickie
Jestem zainteresowy usługą czyszczenia tapicerowanych mebli z plam od wina. Wylała się przypadkiem prawie cała butelka na rozłożoną sofę.Nie da się tego doczyścić. Dlatego proszę o pomoc w jak najszybszym możliwym dla Państwa czasie.

2021-06-05 Planty, Radom
Kiedy odwiedziłem dziadka wpadliśmy na pomysł by namalować nasze drzewo genealogiczne przy pomocy farb oraz zdjęć. Podczas dorabiania jednej z ostatnich gałęzi kubeczek z farbą rozlał się na tapczan tapicerowany. Dziadek chciałby by był jak nowy dlatego prosimy o godnego zaufania fachowca od spraw związanych z tapierką.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502