Pranie Tapicerki Radom

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Pranie Dywanów i Tapicerki Sema Sebastian Maciejczyk
Sprawdź szczegóły

Pranie Dywanów i Tapicerki Sema Sebastian Maciejczyk

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 70 zł
Pranie Tapicerki Radom
Sprawdź szczegóły
Zabrudzenia dywanów i tapicerki, choć często wydają się powierzchowne, często sięgają dużo głębiej. Brud z łatwością wnika w materiał, co nie dość, że wygląda nieestetycznie, to jeszcze jest szkodliwe dla naszego zdrowia. Jeśli poszukujesz firmy ...
Pytania od klientów
Radom 29.04.2022
Kanapa i 3 krzesła do wyprania.
Radom 07.03.2022
Ile kosztuje wypranie kanapy dwuosobowej?
Pytania od klientów

21.12.2021
Jak cena prania narożnika ? Czy jest szansa się umówić na Czwartek?

14.08.2021
Z brakiem pomysłu na posiłek postanowiłem poeksperymentować w kuchni. Podczas kuchennych wywijasów pobrudziłem rozgrzanym tłuszczem tapicerkę na kuchennym taborecie. Szukam więc człowieka znającego się na usuwaniu plam z tapicerki. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

04.08.2021
Dzień dobry Do wyczyszczenia lub uprania mam kanapę , materac do spania oraz dwa dywany. oraz fotel.Usługa dotyczy Jedlnii Letnisko. Czy i kiedy Państwo mogą wykonać te usługę? Jaka jest jej cena? Pozdrawiam Marzena

16.07.2021
Szukam serwisu w okolicy, który wyczyści brudną tapicerowaną sofę w pokoju zabaw moich dzieci. Pociechy są alergikami, zależy mi żeby pozbyć się głęboko osadzonego kurzu i roztoczy, potrzebne jest porządne pranie. Zdrowie moich synów jest dla mie sprawą priorytetową, dlatego proszę o informację jakie są terminy w Państwa fimie? Chętnie zapoznam się też z cennikiem.

15.06.2021
Jestem zainteresowy usługą czyszczenia tapicerowanych mebli z plam od wina. Wylała się przypadkiem prawie cała butelka na rozłożoną sofę.Nie da się tego doczyścić. Dlatego proszę o pomoc w jak najszybszym możliwym dla Państwa czasie.

05.06.2021
Kiedy odwiedziłem dziadka wpadliśmy na pomysł by namalować nasze drzewo genealogiczne przy pomocy farb oraz zdjęć. Podczas dorabiania jednej z ostatnich gałęzi kubeczek z farbą rozlał się na tapczan tapicerowany. Dziadek chciałby by był jak nowy dlatego prosimy o godnego zaufania fachowca od spraw związanych z tapierką.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502