Pranie Tapicerki Samochodowej Poznań

Mamy dostępnego jednego specjalistę od czyszczenia tapicerki samochodowej w Poznaniu
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Prania Tapicerki i Wykładzin Mikołaj Naparty
Sprawdź szczegóły

Usługi Prania Tapicerki i Wykładzin Mikołaj Naparty

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ceny od 300 zł
Pranie Tapicerki Samochodowej Poznań
Sprawdź szczegóły
...
Pytania od klientów

31.08.2021
Jaki jest czas oczekiwania na serwisanta z Państwa firmy? Potrzebuję fachowca, który podjąłby się czyszczenia tylnej kanapy w samochodzie. Byłem z psem na polowaniu, siedział na tylnym siedzeniu, dlatego piszę, ponieważ potrzebuję technika, który po prostu podjąłby się wyczyszczenia brudnego fotelu w samochodzie. Pomożecie?

17.08.2021
Witam, szukam fachowca, który podjąłby się prania tapicerki z dojazdem do klienta. Mam nieczystą tapicerkę materiałową w samochodzie. Moje dzieci zabrudziły tapicerkę, ciężko jest usunąc te zabrudzenia, dlatego zwracam się z pomocą do Państwa. Czy jest możliwość umówienia się na usługę jeszcze dziś? Czekam na odpowiedź z Państwa serwisu.

01.08.2021
Chciałbym zamówić serwis do czyszczenia tapicerki samochodowej najlepiej na dzień jutrzejszy po godzinie 17 bo tak pracuje. Dziecko podczas podróży nad może wylało na tylnym siedzeniu swój napój i to kilkukrotnie, powstały z tego dość spore plamy od napoju. Bardzo dbam o swój samochód i dlatego tak bardzo mi zależy by tapicerka była wyprana jutro.

22.07.2021
Posiadam kilkuletni samochód. Chciałbym podjąć się generalnego czyszczenia całego samochodu. Tapicerka jest mocno zabrudzona. I teraz pytanie: czy pranie tapicerki samochodowej jest w zakresie Państwa usług? Jeżeli tak, to ile by kosztowała i jaki byłby czas oczekiwania na serwis? Jestem ciekaw odpowiedzi na moje pytania przez Państwa serwis, mam nadzieję, że uda się sprostać moim oczekiwaniom.

16.07.2021
Dziś po południu gdy byłem na spacerze z psem w lesie, złapał nas nagły ulewny deszcz do auta mieliśmy cały kilometr więc ten odcinek drogi z psem przebiegłem. Gdy weszliśmy do auta pies wytarzał się na tylnym siedzeniu i pobrudził tapicerkę. Tapicerka mojego ata jest jasno- szara i plamy te są bardzo widoczne. Szukam serwisu który jest mi w stanie wyprać tapicerkę dziś, najpóźniej jutro.

09.07.2021
Potrzebuję technika, który usunąłby plamy od oleju silnikowego na tapicerce mojego samochodu. Tapicerka jest skórzana. Nie ukrywam, że zakupiłem samochód całkiem niedawno i zależy mi na fachowej usłudze, gdyż chciałbym, aby samochód służył mi jeszcze przez kilka lat. Czy w Waszym serwisie jest taka możliwość?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502