Pranie Tapicerki Samochodowej Poznań

Usługi Porządkowe Prosteam Piotr Filipowicz
4.9
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Jeśli chcesz, by Twoja wysłużona kanapa znów wyglądała świeżo, wybierz profesjonalne pranie tapicerki meblowej. Specjaliści skutecznie usuwają plamy, kurz i brzydki zapach z każdej czyszczonej powierzchni. W ich zakresie leży zarówno kompleksowe ...
Wybrane zlecenia

Stary Grunwald
Posiadam kilkuletni samochód. Chciałbym podjąć się generalnego czyszczenia całego samochodu. Tapicerka jest mocno zabrudzona. I teraz pytanie: czy pranie tapicerki samochodowej jest w zakresie Państwa usług? Jeżeli tak, to ile by kosztowała i jaki byłby czas oczekiwania na serwis? Jestem ciekaw odpowiedzi na moje pytania przez Państwa serwis, mam nadzieję, że uda się sprostać moim oczekiwaniom.

Rataje
Jaki jest czas oczekiwania na serwisanta z Państwa firmy? Potrzebuję fachowca, który podjąłby się czyszczenia tylnej kanapy w samochodzie. Byłem z psem na polowaniu, siedział na tylnym siedzeniu, dlatego piszę, ponieważ potrzebuję technika, który po prostu podjąłby się wyczyszczenia brudnego fotelu w samochodzie. Pomożecie?

Grunwald Południe, Poznań
Potrzebuję technika, który usunąłby plamy od oleju silnikowego na tapicerce mojego samochodu. Tapicerka jest skórzana. Nie ukrywam, że zakupiłem samochód całkiem niedawno i zależy mi na fachowej usłudze, gdyż chciałbym, aby samochód służył mi jeszcze przez kilka lat. Czy w Waszym serwisie jest taka możliwość?

Grunwald Południe, Poznań
Witam, szukam fachowca, który podjąłby się prania tapicerki z dojazdem do klienta. Mam nieczystą tapicerkę materiałową w samochodzie. Moje dzieci zabrudziły tapicerkę, ciężko jest usunąc te zabrudzenia, dlatego zwracam się z pomocą do Państwa. Czy jest możliwość umówienia się na usługę jeszcze dziś? Czekam na odpowiedź z Państwa serwisu.

Wola
Chciałbym zamówić serwis do czyszczenia tapicerki samochodowej najlepiej na dzień jutrzejszy po godzinie 17 bo tak pracuje. Dziecko podczas podróży nad może wylało na tylnym siedzeniu swój napój i to kilkukrotnie, powstały z tego dość spore plamy od napoju. Bardzo dbam o swój samochód i dlatego tak bardzo mi zależy by tapicerka była wyprana jutro.

Fabianowo-Kotowo
Dziś po południu gdy byłem na spacerze z psem w lesie, złapał nas nagły ulewny deszcz do auta mieliśmy cały kilometr więc ten odcinek drogi z psem przebiegłem. Gdy weszliśmy do auta pies wytarzał się na tylnym siedzeniu i pobrudził tapicerkę. Tapicerka mojego ata jest jasno- szara i plamy te są bardzo widoczne. Szukam serwisu który jest mi w stanie wyprać tapicerkę dziś, najpóźniej jutro.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502