Pranie Tapicerki Poznań

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Poznań.
Wybrane zlecenia

2021-08-17 Umultowo, Poznań
Dzien dobry, miałyśmy z koleżankami baski wieczór, dobra kolacja, oglądanie romantycznych komedii, ploteczki i sporo wina. Wieczór zaliczam do udanych, ale skutki wieczoru nieco mniej. Poszukuję serwisu, który podejmie się wyczyszczenia tapicerki z plam od wina. Z góry dziękuję za informacje.

2021-08-08 Naramowice
Na planie zdjęciowym wszystko musi być elegenckie i przede wszystkim czyste. Podczas sesji mebli ogrodowych bohaterem planu był fotel tapicerowany o prestiżowym wzorze. Z daleka nie było widać, ale z bliska jego powierzchnia wołała o pomstę do nieba. Szukamy więc kogoś kto usunie nieczystości i umożliwi nam przeprowadzenie tej jakże ważnej sesji do końca.

2021-08-06 Fabianowo-Kotowo, Poznań
Mam zaprzyjaźnioną sąsiadkę, która często wpada do mnie na krótkie wizyty domowe. Ostatnio pochwaliła się nowym przepisem na bigos i po ugotowaniu tej przepysznej potrawy przyniosła mi trochę na spróbowanie. Zawsze chcę by osoby, które mnie odwiedzają czuły się swobodnie, dlatego goszczę ich w salonie, nie kuchni. I teraz mam problem: brudną od bigosu sofę.Jaki jest koszt wyprania welurowej tapicerki? Proszę o informacje od sprawdzonych źródeł.

2021-08-01 Zielony Dębiec
W mojej pracy liczy się mobilność dlatego często nie ma mnie w domu. Podczas kolacji spostrzegłem zabrudzone krzesło w jadalni. Jako, że nie potrafię się zabrać za tą tapicerkę potrzebuję fachowca. Czy jest jakiś dobry człowiek, który mi pomoże?

2021-07-24 Sołacz, Poznań
Dawno nie czytałem książek więc pomyślałem, że czas najwyższy sięgnąć po lekturę. Podczas czytania popijałem sobie smaczną kawę. Niechcący zabrudziłem nią tapicerkę fotela. Potrzebuję pomocy, gdyż chcę aby mój kącik czytelniczy lśnił czystością.

2021-06-20 Sołacz, Poznań
Pracując jako kierowca przewożę różnorodne rzeczy. Podczas podróż popijałem sobie gazowany napój. Nie zauważyłem kiedy poplamiłem nim tapicerkę. Korzystając z tego, co mam pod ręką spróbowałem doczyścić siedzenie. Potrzebuje serwisu, który zajmuje się czyszczeniem niedomytej tapicerki. Będę wdzięczny za wsparcie.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502