Pranie Dywanów Poznań

...
Wybrane pytania od klientów
Poznań 26.05.2022
trzeba wyczyścić dywan z brudu
Pytania od klientów

22.08.2021
Szukam firmy, która zajmuje się praniem dywanów. Jeśli dobrze trafiłem, to chciałbym państwu podrzucić jeden bardzo wybrudzony dywan. Zabrudzenie spowodowane jest małą uroczystością, która była organizowana w weekend u nas w mieszkaniu.

11.08.2021
Potrzebuję pilnie fachowca! Szukam pana, który podjąłby się wyczyszczenia dywanu wiskozowego. Jest jedna plama na dywanie po kawie. Żona strąciła kubek, na szczęście niewiele już w nim było.

21.07.2021
Mam pytanko w sprawie wyceny - ile wyniesie u Was pranie dywanu na sucho? Czy to jest dobry sposób na pozbycie się plam od czerwonego wina? Plamka jest niewielka, niestety bardzo widoczna.

09.07.2021
Pranie dywanów w zakładzie - z tego, co wyczytałem, to mogę liczyć na państwa w tym temacie. Moje kochane dzieci wybrudziły dywan u dziadków. Jest cały wysamorwany farbami. Wydaje mi się, że łatwo będzie je usunąć, ale potrzebne są specjalistyczne środki.

Dzielnice Poznania, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Stare Miasto
  2. Nowe Miasto
  3. Grunwald
  4. Jeżyce
  5. Wilda

Sprzątanie, czyszczenie, czy odkurzanie – żadna ze wspomnianych czynności nie napawa optymizmem. Gruntowne pranie dywanu zazwyczaj odbywa się średnio raz w roku – jest to jednak zdecydowanie za mało. Gromadzące się w nim alergeny – bakterie, roztocza kurzu, pleśń czy sierść są niebezpieczne nie tylko dla alergików. Jeśli masz dzieci, tym bardziej powinieneś zadbać o czystość w swoim domu.

Każdemu zależy na profesjonalnej usłudze, dlatego zaufaj sprawdzonym, solidnym zakładom współpracującym z serwisem naprawek.pl. Dzięki ukończonym kursom posiadają wiedzę z zakresu najnowocześniejszych technik czyszczenia dywanów, tapicerek, czy innych powierzchni. Nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z serwisem Naprawek!

Czyszczenie dywanów najlepiej zostawić wykwalifikowanym pracownikom. Nie powinno się wykonywać tego typu czynności samodzielnie. Jeśli nie wiesz jaki środek będzie odpowiedni do włosia, z którego wykonano dywan, zostaw to zadanie specjalistom. Przez nieumiejętne użycie środków czyszczących możesz trwale zniszczyć ten wciąż popularny element wystroju mieszkania.

Pranie dywanów powinno odbyć się po uprzednim zapoznaniu z zaleceniami producenta oraz z użyciem profesjonalnych sprzętów piorących. Możesz być pewny, że usunięcie uporczywych plam z dywanu nie będzie łatwym zadaniem. Najlepiej nie zaczynać tego typu czynności samodzielnie – dzięki temu możesz wetrzeć plamę jeszcze głębiej, przez co jej wybawienie stanie się niemożliwe.

Odkurzacz, który można wykorzystać do prania na mokro może być sporym ułatwieniem podczas czyszczenia – sprawnie usuwa rozlane płyny, a także wyschnięte plamy.   

Warto wiedzieć, że parowa dezynfekcja wykładzin jest świetnym rozwiązaniem – dokładnie usunie wszelkie zanieczyszczenia, m.in. tłuszcz oraz mikroorganizmy. Bezpośrednio po użyciu parownicy wyczyszczone przedmioty są suche – jest to niewątpliwy plus tej metody.

Jeśli posiadasz w domu zwierzęta, co jakiś czas powinno być wykonywane pranie tapicerki, a także usuwanie nieprzyjemnych zapachów z tapicerki. Domowe metody, czy odświeżacze powietrza nie sprawdzą się w tym przypadku, dlatego, jeśli zależy Ci na kompleksowej usłudze, wybierz firmę, która przeprowadzi wszystkie czynności.

Dywanywykładzina wymagają systematycznego odświeżania i czyszczenia. Pozostawione nawet przez rok bez profesjonalnego czyszczenia mogą nasilać objawy alergii u osób, które są uczulone na kurz, sierść zwierząt, czy inne drobnoustroje.

Regularnego czyszczenia wymagają również meble wykonane ze skóry. Dzięki stosowaniu specjalistycznych środków powinny służyć przez długie lata. Warto na sam koniec dokonać impregnacji tapicerki – w znacznym stopniu ochroni ją przed zniszczeniami.

Gwarancja rzetelnej usługi tylko z serwisem Naprawek, dlatego nie trać czasu i już teraz wybierz numer na infolinię. Koszt i termin usługi ustalisz z pracownikiem firmy, który zgłosi się do Ciebie w celu realizacji zlecenia. 

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502