Pranie Tapicerki Samochodowej Opole

Usługi Czyszczenia Dywanów i Tapicerek Pro-Clean Daniel Smereczyński
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Twoja kanapa wygląda na przykurzoną, tapicerka samochodowa wymaga odświeżenia, a kanapę zdobią plamy pozostawione przez dzieci? Nie zamartwiaj się sprzątaniem – są specjaliści, którzy zrobią to za Ciebie! Ta firma przeprowadzi gruntowne porządki w Twoim ...
Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
W trosce o nasze zdrowie i samopoczucie regularnie powinniśmy dbać o czystość naszych dywanów i wykładzin, które są siedliskiem kurzu i bakterii. To samo dotyczy naszych mebli czy tapicerki samochodowej. Skorzystaj z oferty tej firmy ...
Wybrane zlecenia

2021-09-09 Winów, Opole
Dzień dobry. Interesuje mnie usługa prania tapicerki z dojazdem do klienta. Czy świadczycie także serwis tego typu, czy musiałabym podjechać samochodem prosto do Waszego zakładu? Nie ukrywam, że czyszczenie pobrudzonej przez psa tapicerki na mojej posesji jest dla mnie dużo bardziej atrakcyjną opcją. Dałoby się to zrobić?

2021-08-18 Grudzice, Opole
Podczas przewożenia części samochodowych na tylniej kanapie w moim aucie powstała plama od smaru. Czy można się z państwem umówić na wyczyszczenie kanapy? Da sie sprać ten smar? Nigdy nie czyściłem tapicerki w aucie, dlatego pytam.

2021-07-29 Malina, Opole
Po ostatnim czyszczeniu samochodu przez niesprawdzony serwis mam tapicerkę która jest niedomyta. Czytałam na państwa temat wiele pozytywnych opini i chciałabym się umówić z państwem na poprawę i ponowne czyszczenie tapicerki samochodowej.

2021-07-16 Nowa Wieś Królewska
Szukam serwisu do prania tapicerki samochodowej najlepiej to na cito. W domu u mojej teściowej było dziś malowanie ścian i zabrałem sobie pozostałości farby by pomalować domek na drzewie mojego syna. Niestety pojemnik z farbą niebył dobrze domknięty i część zawartości wylała mi się na siedzenie auta.

2021-07-10 Stare Miasto, Opole
Potrzebuję jak najszybciej skontaktować się z fachowcem, który mógłby mi pomóc w usunięciu sierści psa z tylnej kanapy mojego samochodu. Wiozłam wczoraj mojego psiaka na wizytę kontrolną do weterynarza i niestety ze względu na to, że mój pupil ostatnio gubi dość dużo włosów, spora ich liczba tkwi nadal na moich siedzeniach w aucie. Czy moglibyście mi pomóc?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502