Pranie Dywanów Opole

Czyszczenie Dywanów i Tapicerek Nemo Joanna Pupin
5
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z praniem parowym dywanów panowie poradzili sobie bardzo dobrze. Z pracą nie mieli najmniejszego problemu, wszystko wykonali dokładnie i starannie, do tego w przyjaznej atmosferze. Obawialiśmy się początkowo trochę o cenę, jednak ta była dla nas miłym zaskoczeniem. Dziękujemy za ekspresową usługę i w ramach wdzięczności będziemy polecać tego wykonawcę wszystkim naszym znajomym oraz rodzinie w potrzebie."
Usługi Czyszczenia Dywanów i Tapicerek Pro-Clean Daniel Smereczyński
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z praniem dywanów na sucho na miejscu wykonawcy poradzili sobie bardzo dobrze, chociaż początkowo myśleliśmy, że dywan będzie trzeba wyrzucić. Dziękujemy z całego serca za bardzo szybko i skutecznie wykonaną usługę."
Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pilne czyszczenie wykładzin przyniosło zamierzony efekt. Plamy zniknęły, a wykładziny wyglądają jak nowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy tych panów i na pewno będziemy korzystać z ich fachowych i niedrogich usług również w przyszłości."
Wybrane zlecenia

2021-09-13 Stare Miasto, Opole
Czy dojeżdzają państwo do domów klientów, którzy mieszkają w pobliżu miasta? Jest to dość duży dywan, dlatego też wolałbym, aby fachowiec przyjechał tutaj na miejsce do nas. Nasza kilkuletnia córka zachciała pobawić się w bycie kosmetyczną, wzieła od żony różne kosmetyki i niestety teraz na dywanie mamy plamy od lakieru do paznokci, błyszczyków i innych.

2021-08-22 Żerkowice, Opole
Dzień dobry. Szukam doświadczonej osoby bądź też firmy, który czyści dywany wełnianie. Czy we właściwe miejsce trafiłem? Moi rodzice mają takowy u siebie w mieszkaniu i poprosili mnie, abym znalazł kogoś, kto bym im ten dywan wyprał. Jest on bardzo zabrudzony, przez kilka lat nie był nigdy w żadnej pralni, już czas najwyższy.

2021-08-09 Grudzice
Od kilku dni poszukuję fachowca, w którego ręcę mogę oddać swój kilkunastoletni dywan przetransportowany prosto z Grecji. Jest on ręcznie robiony z tkaniny, której nazwy już nie pamiętam, ale jest to bardzo delikanty materiał. Niestety wczoraj pojawiły się na nim dwie plamy od tłuszczu. Czy mogłabym państwu zlecić usuwanie tych plan z tego bardzo cennego dla mnie dywanu?

2021-08-04 Malina, Opole
Ratunku! Wielka plama na dywanie po zupie pomidorowej! Są państwo w stanie skutecznie się jej pozbyć? Niestety zwykłe środki czyszczące z marketów nie pomagają. Próbowałam już ją namoczyć, zetrzeć, nic nie przyniosło efektów, co prawda kolor zbladł, ale nadal jest bardzo to widoczne. Jest to dywan taki najwyklejszy, z krótkim włosiem syntetycznym. Proszę o kontakt.

2021-07-20 Opole
Jaki jest koszt i termin czyszczenia dywanu rozmiar 130/190

Dzielnice Opola, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

  1. Osiedle Bolko
  2. Osiedle Chabrów
  3. Osiedle Dambonia
  4. Osiedle Malinka
  5. Osiedle Metalchem
  6. Osiedle ZWM
  7. Szczepanowice-Wójtowa Wieś
  8. Osiedle Armii Krajowej
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502