Pranie Tapicerki Opole

Czyszczenie Dywanów i Tapicerek Nemo Joanna Pupin
5
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Z czyszczeniem tapicerki w firmie panowie poradzili sobie znakomicie. Ogromny plus za ekspresowe tempo, solidność, sumienność i rzetelność, a także za przystępne ceny. Polecamy gorąco za rewelacyjne wykonanie, telefon do kontaktu zapisujemy."
Bierkowice, Opole
Usługi Czyszczenia Dywanów i Tapicerek Pro-Clean Daniel Smereczyński
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Usługa prania krzeseł przebiega szybko i profesjonalne, a panowie okazali się osobami o wysokiej kulturze osobistej. Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy i na pewno jeszcze skorzystamy z ich kompleksowych i niedrogich usług w przyszłości."
Gosławice
Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pranie kanapy przyniosło oczekiwany efekt. Cenowo również było bardzo dobrze. Nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż pan na miejscu zjawił się nieco po czasie, o czym na szczęście poinformował nas telefonicznie. Poza tym wszystko było ok. Dziękujemy za odświeżenie kanapy i polecamy serdecznie innym."
Winów
Wybrane zlecenia

2021-10-04 Zaodrze
Witam, jaki jest koszt wyprania narożnika o wymiarach 120 cm/200 cm? Pozdrawiam

2021-09-21 Osiny gm. Komprachcice
Dzień dobry, proszę o orientacyjny koszt czyszczenia tapicerki domowej: 1 kanapa dwuosobowa 150cm, 1 kanapa trzyosobowa 180cm, 1 fotel 95cm. Regina J.

2021-08-03 Malina
Chciałbym wyprać swoją tapicerkę u państwa w zakładzie, najlepiej gdyby pranie odbyło się jutro bo mam wtedy dzień wolny i jestem dyspozycyjny. Na tapicerce jest jedna duża plama od czerwonego wina. Mogę ją jutro rano dostarczyć do zakładu?

2021-07-22 Malina
Witam serdecznie. W domu u mojej babci jest dość nieczysta tapicerka chciałbym pomóc babci w tej kwestii i mam do państwa kilka pytań. Ile kosztuje u państwa pranie wypoczynku- dwa fotele i jedna nieduża kanapa? Ile trwa czas takiego prania? oraz- Czy długo czeka się na wolny termin u państwa?

2021-06-04 Wróblin
Zawsze wypuszczam psa na podwórko by się wybiegał mam ogrodzoną działkę więc nie ma potrzeby bym wychodził wraz z nim. Za każdym razem gdy pies chce wrócić do domu to szczeka pod drzwiami. Dziś syn wpuścił psa do domu ale przez drzwi balkonowe, pech chciał że padał deszcz i ubłocony pies jak tylko wparował do domu to położył się na kanapie. Teraz mam na niej mnóstwo plam od błota. Pomogą mi państwo się z tym uporać?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502