Pranie Tapicerki Samochodowej Grudziądz

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Sprzątanie w mieście Grudziądz.
Podobne usługi
Pytania od klientów

03.09.2021 Stare Lotnisko, Grudziądz
Szukam firmy od prania tapicerki samochodowej. Na mojej tapicerce, która jest zamszowa jest dość spora plama od jedzenia, podczas biwaku żona karmiła syna w samochodzie i trochę obiadku dla dzieci wylało się jej na siedzenie w aucie, w tylnej jego części. Plama jest pomarańczowa, żona przeprała ją wodą ale tylko trochę puściło, welur jest delikatny więc nie chcemy zbyt mocno jej szorować by go nie zniszczyć.

21.08.2021 os. Batorego
Całe wnętrze samochodu mam obite skórzanym materiałem i niestety tapicerka została poplamiona czerwonym winem. Plama jest na tyle duża, że zastanawiam się czy w ogóle da się to wyczyścić, czy jest to raczej niemożliwe. Moglibyście sprawdzić, czy dopranie tych zabrudzeń na tapicerce samochodowej będzie w ogóle możliwe?

17.08.2021 Abisynia, Grudziądz
Dzień dobry, mam w aucie welurowe siedzenia na których z łatwością osadza się sierść mojego psa, nagromadziła się już jej zastraszająca ilość mimo że staram się raz w tygodniu siedzenie z sierści oczyszczać. Czy czyszczą państwo tapicerkę która jest welurowa? może jest jakiś sposób na to by sierść psa tak łatwo się na tapicerce nie osadzała, bym nie musiał tak często jej czyścić.

07.08.2021 Franciszkowo
Witam jestem zainteresowany wypraniem fotela w samochodzie i to jak najszybciej, kiedy jest wolny termin u państwa?Tapicerka jest brudna bo w aucie bawiły się moje dzieci i nawnosiły do niego ziemi, piachu i różnych takich a tyle razy im powtarzałem, że do auta wstępu bez nadzoru osoby dorosłej nie ma.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502