Pranie Dywanów Grudziądz

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Usługi Porządkowe w mieście Grudziądz
Pytania od klientów

16.08.2021
Potrzebuję jak najszybciej wyczyścić zabrudzony barszczem dywan. Podczas urodzin mojej córki jednemu z gości osunęła się miska z zupą i zabarwiła mi prawie nowy dywan w salonie. Nie jestem w stanie sama nic zaradzić na ten bród. Proszę o pomoc!

18.07.2021
Nie wiem czy możecie mi pomóc. Chciałabym wyczyścić brudny dywan z krótkiego włosia sztucznego. Czy praniem dywanów tego typu również się zajmujecie, czy musiałabym szukać specjalisty w jakimś innym miejscu? Serdecznie proszę o informację oraz pomoc, jeśli to tylko możliwe.

17.07.2021
Chciałabym się dowiedzieć jakimi sposobami pozbywacie się trudnospieralnych , skomplikowanych zabrudzeń z powierzchni dywanu z włosia naturalnego. Niestety, ale podczas spotkania rodzinnego dziecko mojej kuzynki upuściło na podłogę talerz z jedzeniem. Większość tej naleciałości już samodzielnie zeprałam, jednak została jedna sporej wielkości plama od tłuszczu. Możecie pomóc?

27.06.2021
Macie Państwo dostępnego serwisanta od prania dywanów w pobliżu mojego miejsca zamieszkania? Mój dywan podczas remontu został bardzo mocno wybrudzony i nie jestem w stanie domowymi sposobami go doprać. Potrzebuję fachowca, który zna się na rzeczy. Pomożecie?

Dzielnice Grudziądza, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Owczarki
 2. Tarpno
 3. Sadowo
 4. Kopernika
 5. Lotnisko
 6. Rządz
 7. Rudnik
 8. Tuszewo
 9. Kuntersztyn
 10. Śródmieście
 11. Kawalerii Polskiej
 12. Strzemięcin
 13. Mniszek
 14. Pastwisko
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063