Pranie Wykładzin Grudziądz

Podobne usługi
Pytania od klientów

11.09.2021
Dzień dobry. Potrzebuję na jutro prania wykładziny. W weekend mam gości, wykonuję prace wykończeniowe w moim domu i wczoraj rozlałem farbę na wykładzinę. Wspomniana plama od farby nie chce zejść, ja jestem zdenerwowany, żona chodzi wkurzona i nie wiem co mam robić. Proszę państwa o szybką pomoc w tej sprawie, bo sprawa można powiedzieć, że jest niecierpiąca zwłoki.

12.08.2021
Potrzebuję Państwa pomocy, mianowicie- na wykładzinie mam plamę . Potrzebuję fachowca, któy podjąłby się jej usunięcia. Czy Wasz serwis zajmuje się usuwaniem tego typu plam z wykładzin? Czekam na odpowiedź z Państwa strony. Jestem ciekaw Państwa odpiwiedzi, ponieważ słyszałem, że Wasz serwis działa sprawnie i szybko, a przede wszystkim skutecznie.

31.07.2021
Pilne! Mam wykładzinę i na niej są plamy od błota. Moje dwuletnie dziecko naniosło po ostatnim deszczu do domu. Próbowałam wyprać, natomiast to niewiele pomogło. Co mam zrobić? Czu to się da jeszcze usunąć? Czekam na odpowiedź z Państwa serwisu naprawczego.

14.07.2021
Czy zajmujecie się czyszczeniem wykładziny? Posiadam wybrudzoną wykładzinę w mieszkaniu, w którym przebywali wynajmujący lokatorzy. Chcałbym ją wyczyścić w szybkim czasie, ponieważ niebawem wprowadzają się nowi lokatorzy i chciałbym mieć ją wyczyszczoną na ten czas. Czekam na wiadmośc z Państwa serwisu. Mam nadzieję, że uda nam się w szybkim czasie załatwić tą sprawę.

Dzielnice Grudziądza, w których możesz zamówić serwis prania dywanów i tapicerki

 1. Owczarki
 2. Tarpno
 3. Sadowo
 4. Kopernika
 5. Lotnisko
 6. Rządz
 7. Rudnik
 8. Tuszewo
 9. Kuntersztyn
 10. Śródmieście
 11. Kawalerii Polskiej
 12. Strzemięcin
 13. Mniszek
 14. Pastwisko
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502