Odgrzybianie Ścian Zielona Góra

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Zielona Góra.
Podobne usługi
Pytania od klientów

17.09.2021
Potrzebuję serwisu usługowego do odgrzybiania, po wybiciu kanalizacji, ściana zabrudziłą się i plama nie chce zejść żadnym detergentem. Czy podjęliby się Państwo usługi? Jaki byłby orientacyjny koszt? Czekam na odpowiedź z nadzieją, że uda się nawiązać nam współpracę. Dziękuję za zrozumienie.

30.08.2021
Czy zajmują się Państwo usuwaniem pleśni na ścianie? Potrzebuję serwisu, który podjąłby się odgrzybiania. Czy wykonują Państwo takie usługi? Jeżeli tak to bardzo proszę o kontakt zwrotny.

30.08.2021
Szukam fachowca w pobliżu, ponieważ mam grzyb na ścianie od dłuższego czasu i zaczyna on mi już przeszkadzać. Czy zajmują się Państwo usługami z dojazdem do domu? Trzeba także usunąć pleśń. Czy podejmą się Państwo tych usług? Proszę o informację zwrotną z nadzieją, żę uda nam się nawiązać współpracę. Dziękuję za zainteresowanie.

11.08.2021
Biuro nad nami miało jakąś awarię hydrauliczną, zalało ich, zalało nas, zapachy były okropne. Niestety na ścianie pojawił nam się grzyb. Nie chcemy sami się podejmować usuwania tej pleśni, potrzebny nam jest profesjonalny zespół fachowców. Chętnie skorzystamy z usług Państwa firmy. A czy wystawiają Państwo faktury Vat?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502