Ozonowanie Zielona Góra

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Zielona Góra.
Wybrane zlecenia

Zdrojowe
Witam serdecznie. W naszym bloku jest wszechobecny zapach stęchlizny, jak tylko się wejdzie na klatkę to sama stęchlizna. Wraz z mieszkańcami bloku chcielibyśmy się pozbyć tego przykrego zapachu. Na iedy można się z państwem umówić na wykonanie usługi takiej jak dezodoryzacja ozonem? Jaki jest koszt wykonania takiej uslugi przez waszą firmę?

Kaszubskie, Zielona Góra
W naszej piwnicy czuć straszny odór, bo zdechł tam kot jak go znaleziono nastąpił już jego częściowy rozkład. Dosłownie nie da sie teraz do tej piwnicy wejść. Chcielibyśmy woozonować całą piwnicę i szukamy w pobliżu fachowca który wykona nam ozonowanie. Bardz proszę pana fachowca o szybką odpowiedź zwrotną.

Leśny Dwór
Witam, chciałabym tylko zapytać czy wasza firma od odkażania pomieszczeń zajmuje się również usuwaniem nieprzyjemnych zapachów? W naszym domu poza miastem pod podłogą zdechła prawdopodobnie mysz bo ostatnio mieliśmy ich całą plagę i niestet teraz w salonie bardzo śmierdzi a żadne kadzidełka czy odświeżacze powietrza nie pomagają.

Mazurskie, Zielona Góra
Kiedy najszybciej fachowiec z waszej firmy mógłby do mnie przyjechać? W jednym z pomieszczeń w moim gospodarstwie znalazłem martwego rozkładającego się już szczura i chciałbym by pan usunął ten przykry zapach. Ile zapłacę za wykonanie takiej usługi?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502