Ozonowanie Zielona Góra

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Zielona Góra.
Podobne usługi
Pytania od klientów

09.09.2021
Witam serdecznie. W naszym bloku jest wszechobecny zapach stęchlizny, jak tylko się wejdzie na klatkę to sama stęchlizna. Wraz z mieszkańcami bloku chcielibyśmy się pozbyć tego przykrego zapachu. Na iedy można się z państwem umówić na wykonanie usługi takiej jak dezodoryzacja ozonem? Jaki jest koszt wykonania takiej uslugi przez waszą firmę?

24.08.2021
W naszej piwnicy czuć straszny odór, bo zdechł tam kot jak go znaleziono nastąpił już jego częściowy rozkład. Dosłownie nie da sie teraz do tej piwnicy wejść. Chcielibyśmy woozonować całą piwnicę i szukamy w pobliżu fachowca który wykona nam ozonowanie. Bardz proszę pana fachowca o szybką odpowiedź zwrotną.

02.08.2021
Kiedy najszybciej fachowiec z waszej firmy mógłby do mnie przyjechać? W jednym z pomieszczeń w moim gospodarstwie znalazłem martwego rozkładającego się już szczura i chciałbym by pan usunął ten przykry zapach. Ile zapłacę za wykonanie takiej usługi?

22.07.2021
Witam, chciałabym tylko zapytać czy wasza firma od odkażania pomieszczeń zajmuje się również usuwaniem nieprzyjemnych zapachów? W naszym domu poza miastem pod podłogą zdechła prawdopodobnie mysz bo ostatnio mieliśmy ich całą plagę i niestet teraz w salonie bardzo śmierdzi a żadne kadzidełka czy odświeżacze powietrza nie pomagają.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502