Sprzątanie Po Zgonach Zielona Góra

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Zielona Góra.
Wybrane zlecenia

2021-09-03 Słowackiego, Zielona Góra
Jaki jest czas oczekiwania na wizytę Waszego doświaczonego serwisu specjalizującego się w sprzątaniu po zgonie? Pech chciał, że podczas spaceru w parku znaleźliśmy z rodziną rozłożone zwłoki, naszczęście nie należały do nikogo, kogo byśmy znali. Jednak konieczne jest wykonanie usługi czyszczącej i zabrania ciała z tego miejsca, ponieważ chodzi tam dużo osób. Pomocy!

2021-08-31 Śląskie
Szukam pomocy. Rodzina niewiele zdołała mi pomóc gdyż jest zajęta swoimi sprawami. Ja jednak pozostaję z mieszkaniem do odkażenia. We własnym zakresie posprzątałem dokładnie, co trzeba. Aby mieć pewność, że jest czysto i, co najważniejsze bezpiecznie pytam ile wyniesie usługa czyszczenia po zgonie w państwa firmie?

2021-07-26 Zdrojowe
Jaki jest możliwy czas wykonania usługi? Wszystko zaczęło się od tego, że wchodząc do piwnicy zauważyłam na ścianie krew, bardzo się przeraziłam, no i okazało się, że słusznie, bo w rogu leżał mój zmarły sąsiad. Oczywiście początkowo szok był ogromnie duży, ale teraz, kiedy już emocje trochę opadły, musimy skorzystać z czyszczenia piwnicy po zmwarłym.

2021-07-09 Chynów, Zielona Góra
Wracając do mieszkania z pracy poczułam w okolicy krzaków dość przykry zapach rozkładającego się ciała. Nawet w lokalu na klatce schodowej zaczęło już źle pachnieć. Ktoś musiał tam umrzeć! Proszę o szybkie sprzątanie po zwłokach!
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502