Odgrzybianie Ścian Wrocław

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Odgrzybianie Ścian Wrocław
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Bardzo polecam firmę! Przede wszystkim za pełen profesjonalizm, ogromną wiedzę, poświęcony czas i skrupulatne wyjaśnienie moich wątpliwości. Fachowiec skutecznie pozbył się problemu grzyba na ścianie, a myślałam już, że nikt nie podoła temu zadaniu. Jak widać można, o ile się chce."
Fabryczna, Wrocław
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Tępienie Szkodników Solinex Halina Kuzynowska
5
Liczba opinii: 1
Sprawdź szczegóły

Tępienie Szkodników Solinex Halina Kuzynowska

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd
Odgrzybianie Ścian Wrocław
Sprawdź szczegóły
Poszukujesz specjalistów, którzy sprawnie usuną wszelkie robactwo z Twojego mieszkania, domu lub ogrodu? Interesuje Cię kompleksowe zwalczanie gryzoni? Zadzwoń do tych specjalistów, a oni zajmą się każdym zagrożeniem. Skuteczność, wieloletnie doświadczenie ...
Pytania od klientów

07.09.2021
Witam. Chciałbym zamówić fachowca, który usuwa pleśń na sufitach i ścianach. W moim mieszkaniu pojawiła się wilgoć, która spowodowała wyjście pleśni na suficie. Prosze o informacje w jakiej cenie będzie odgrzybianie ścian w moim mieszkaniu? Czy wasze działania są na tyle skuteczne że będę mieć pewnośc, że problem nie wróci?

28.08.2021
Witam was, pisze z takim pytankiem. Ile wyniesie odgrzybianie całego domu? Pękła rura na piętrze i dom został zalany. Czy zajmujecie się takim odgrzybianiem po zalaniu? Jest duża wilgoć i grzyby roznoszą się na ścianie. Czytałem, że jesteście skuteczni więc licze, że mi pomożecie. Proszę o informacje ile wyniesie odgrzybianie domu po zalaniu?

27.08.2021
Dzień dobry państwu. Byłam z wizytą w domu moich rodziców i zauważyłam, że na ścianie w jednym z pomieszczeń pojawił się grzyb, Chciałabym zasiegnąć porady i informacji na temat skutecznych metod odgrzybiania ścian w domach. Czy macie wolne terminy aby podjechać do domu moich rodziców i wykonać usługę? Jaki jest koszt?

12.08.2021
Witam. W jakim czasie można umówić się na usługę? Na suficie w moim mieszkaniu mam grzyb. Nie wiem kiedy się pojawiłl możliwe że był wcześniej ale dopiero teraz go zauważyłam, bo w ostatnim czasie rzadko bywam w domu. Jak skutecznie i profesjonalnie pozbyć się takeigo grzyba? Ile kosztuje taka usługa u Was?

09.08.2021
Dzień dobry. Kiedy możecie przyjechać na usługę odgrzybiania ścian do mojego domu? Po wybiciu kanalziacji zwiększyła się wilgoć w moim domu i pojawiły się siedliska grzybów na ścianach w kilku pomieszczeniach. Potrzebuję usługi kompleksowego odgrzybiania i będę wdzięczny za informacj ile to kosztuje i jakie macie terminy.

03.08.2021
Dobry wieczór. Ile wyniesie usuwanie pleśni ze ściany? Szukam firmy z dobrymi opiniami do wykonania usługi w przyszłym tygodniu do odgrzybiania pomieszczenia w moim domu. Prosze o poradę, jaka z metod odgrzybiania jest najskuteczniejsza. Chciałbym umówić się na profesjonalną usługę i zapytać o wolne terminy w Waszej firmie.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502