Odgrzybianie Ścian Wrocław

Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska
4.9
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Zniszczone meble czy ponadgryzane kable mogą być efektami występowania szczurów lub myszy w Twoim domu. Gryzonie nie dość, że niszczą elementy wyposażenia domowego, to jeszcze przenoszą pasożyty i bakterie, które mogą być szkodliwe dla Twojego ...
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
Wybrane zlecenia

2021-09-07 Żerniki
Witam. Chciałbym zamówić fachowca, który usuwa pleśń na sufitach i ścianach. W moim mieszkaniu pojawiła się wilgoć, która spowodowała wyjście pleśni na suficie. Prosze o informacje w jakiej cenie będzie odgrzybianie ścian w moim mieszkaniu? Czy wasze działania są na tyle skuteczne że będę mieć pewnośc, że problem nie wróci?

2021-08-28 Przedmieście Oławskie
Witam was, pisze z takim pytankiem. Ile wyniesie odgrzybianie całego domu? Pękła rura na piętrze i dom został zalany. Czy zajmujecie się takim odgrzybianiem po zalaniu? Jest duża wilgoć i grzyby roznoszą się na ścianie. Czytałem, że jesteście skuteczni więc licze, że mi pomożecie. Proszę o informacje ile wyniesie odgrzybianie domu po zalaniu?

2021-08-27 Grabiszyn, Wrocław
Dzień dobry państwu. Byłam z wizytą w domu moich rodziców i zauważyłam, że na ścianie w jednym z pomieszczeń pojawił się grzyb, Chciałabym zasiegnąć porady i informacji na temat skutecznych metod odgrzybiania ścian w domach. Czy macie wolne terminy aby podjechać do domu moich rodziców i wykonać usługę? Jaki jest koszt?

2021-08-12 Przedmieście Oławskie
Witam. W jakim czasie można umówić się na usługę? Na suficie w moim mieszkaniu mam grzyb. Nie wiem kiedy się pojawiłl możliwe że był wcześniej ale dopiero teraz go zauważyłam, bo w ostatnim czasie rzadko bywam w domu. Jak skutecznie i profesjonalnie pozbyć się takeigo grzyba? Ile kosztuje taka usługa u Was?

2021-08-09 Powstańców Śląskich
Dzień dobry. Kiedy możecie przyjechać na usługę odgrzybiania ścian do mojego domu? Po wybiciu kanalziacji zwiększyła się wilgoć w moim domu i pojawiły się siedliska grzybów na ścianach w kilku pomieszczeniach. Potrzebuję usługi kompleksowego odgrzybiania i będę wdzięczny za informacj ile to kosztuje i jakie macie terminy.

2021-08-03 Borek, Wrocław
Dobry wieczór. Ile wyniesie usuwanie pleśni ze ściany? Szukam firmy z dobrymi opiniami do wykonania usługi w przyszłym tygodniu do odgrzybiania pomieszczenia w moim domu. Prosze o poradę, jaka z metod odgrzybiania jest najskuteczniejsza. Chciałbym umówić się na profesjonalną usługę i zapytać o wolne terminy w Waszej firmie.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502