Sprzątanie Po Zgonach Wrocław

Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska
4.9
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Zniszczone meble czy ponadgryzane kable mogą być efektami występowania szczurów lub myszy w Twoim domu. Gryzonie nie dość, że niszczą elementy wyposażenia domowego, to jeszcze przenoszą pasożyty i bakterie, które mogą być szkodliwe dla Twojego ...
Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 117
Sprawdź szczegóły
Firma świadczy profesjonalne usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Fachowcy z powodzeniem likwidują insekty, owady i gryzonie, a także zajmują się dezynfekcją pomieszczeń, odkażaniem z bakterii i wirusów, neutralizacją ...
Wybrane zlecenia

Maślice, Wrocław
W związku z panoszącym się odorem, chciałabym zamówić, w imieniu naszej wspólnoty mieszkaniowej, firmę, która zajmie się usuwaniem zanieczyszczeń po zmarłej osobie. Porszę o namiary na speców.

Gaj, Wrocław
Witam, piszę z zapytaniem czy podejmą się Państwo zlecenia gdzie konieczne będzie usunięcie wszelkich zanieczyszczeń po zmarłej osobie? Zwłoki niestety były już w trakcie rozkładu, więc zapach jest, delikatnie mówiąc, odurzający. Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Żerniki, Wrocław
Miała miejsce straszna sytuacja. W piwnicy umarł jakiś bezdomny, a zapach unosi się aż do ósmego piętra. Zależy nam na usunięciu przykrego zapachu, aby ktoś profesjonalnie posprzątał i wreszcie uwolnił nas od tego odpychającego smrodu.

Maślice
Potrzebuję specjalistów, którzy mają w swoim menu nie tylko "zwykłe" sprzątanie po zwłokach, ale również usuwanie uporczywych plam, zwłaszcza krwi. Mnie odrzuca na samą myśl, oby znalazł się spec, który mnie wyręczy. Będę zobowiązana.

Kleczków, Wrocław
Po braku kontaktu z lokatorem, któremu wynajmowaliśmy mieszkanie, niestety odkryliśmy co było tego powodem. Zastaliśmy w mieszkaniu gnijące zwłoki. Wszystkie meble do wyrzucenia, a jeśli chodzi o sprzątanie po zmarłym to powierzymy to specjalistom. Proszę o polecenie, najlepszego w mieście, serwisu, który się tym zajmuje. Cena nie gra roli.

Krzyki
Nie jestem strachliwą osobą, nie boję się śmierci. Wynajęłam mieszkanie, w którym ktoś umarł. Ale żeby czuć się komfortowo to wolałabym zamówić usługę sprzątania i usuwania zapachu stęchlizny. Podejmiecie się takiego zadania?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502