Ozonowanie Wrocław

Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 117
Sprawdź szczegóły
Firma świadczy profesjonalne usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Fachowcy z powodzeniem likwidują insekty, owady i gryzonie, a także zajmują się dezynfekcją pomieszczeń, odkażaniem z bakterii i wirusów, neutralizacją ...
Usługi Sprzątające oraz Pranie Dywanów i Tapicerek Royalmaids Ilona Hanczaruk
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Kompleksowe usługi sprzątające dla klientów indywidualnych oraz małych i dużych firm. Fachowcy z tej firmy zadbają o porządek w Twoim mieszkaniu, biurze, a także w innych budynkach użyteczności publicznej. Nie masz czasu na porządki, a może ...
Usługi DDD Insect Out Lidia Otfinowska
4.9
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Zniszczone meble czy ponadgryzane kable mogą być efektami występowania szczurów lub myszy w Twoim domu. Gryzonie nie dość, że niszczą elementy wyposażenia domowego, to jeszcze przenoszą pasożyty i bakterie, które mogą być szkodliwe dla Twojego ...
Rozważasz przeprowadzenie dezynfekcji w całym domu? A może chcesz odkazić biuro lub inne pomieszczenie? Nie próbuj szukać niesprawdzonych środków wątpliwego pochodzenia. Zleć usługę sprawdzonej firmie. Ten serwis działa na rynku od lat i każdego dnia ...
Serwis będzie dostępny od dnia 19.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-09-14 Gajowice
Dzień dobry Państwu. Mam pewien problem, z którym sam nie mogę sobie poradzić. Już mówię, o co chodzi. Od jakiegoś czasu w moim samochodzie pojawił się przykry zapach. Po wizycie u mechanika stwierdził, że to przestarzała klimatyzacja, którą trzeba oczyścić, tak też zrobił, natomiast po kilku dniach problem powrócił. Kolega z pracy polecił mi, żeby takie poważne sprawy załatwiać z Państwa serwisem. Czy podjęliby się Państwo usługi dezodoryzacji ozonem?

2021-09-11 Psie Pole, Wrocław
Ile wyniesie ozonowanie w Waszym serwisie? w jednym z moich pomieszczeń czuć straszny odór, którego nie mogę się pozbyć od miesiąca. Odór natęża się. Jak dlugo trzeba czekać na fachowca z Państwa serwisu? Zależy mi na czasie, a jeszcze bardziej na skuteczności, ponieważ nie chcę już czuć tego smrodu. Pomogą mi Państwo w roziwązaniu powyższego problemu?

2021-09-06 Brochów, Wrocław
Ile wyniesie usunięcie wirusów w Państwa serwisie? W moim gospodarstwie od dłuższego czasu czuć nieprzyjemny zapach, który nie wiem skąd się wydobywa. Czy pomogą mi Państwo z tym problemem? Czy zajmują się Państwo ozonowaniem pomieszczeń? Czekam na odpowiedź z Państwa strony,licząc że wspólnie uda nam się rozwikłać problem.

2021-07-26 Kowale, Wrocław
Szukam fachowca, który usunąłby brzydki zapach w moim mieszkaniu. Od kilku dni czuć bardzo ostry odór, nie wiem skąd on się bierze, odświeżacze nie skutkują. Trzeba tutaj fachowej ręki. Czy zapewnią mi Państwo pomoc w tej sprawie? Czekam na kontakt. Pozdrawiam serdecznie.

2021-07-16 Przedmieście Oławskie, Wrocław
Szukam serwisanta w pobliżu, który podjąłby się usunięcia wirusów w moim domu. Czuj w powietrzu, że wirusy zagnieździły się, nie mam pojęcia skąs one się wzięły, natomiast zależy mi na usnięciu ich. Czy usuną Państeo te nieprzyjemne zapachy? Liczę, że nawiążemy współpracę oraz, że uda się rozwiązać powyższy problem.

2021-06-25 Jagodno, Wrocław
Ile wyniesie usunięcie przykrego zapachu w Państwa serwisie? Potrzebuję usługi ozonownoa w moim domu, w okolicy nie ma dostępnego fachowca na najbliższy czas, a potrzebuję wykonania usługi jak najszybciej. Pomożecie? Czekam na odpowiedź z Państwa serwisu usługowego.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502