Odgrzybianie Ścian Tarnów

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Tarnów.
Wybrane zlecenia

Grabówka
Udało nam się naprawdę po taniości wynająć mieszkanie. Wynajęła nam je starsza Pani, a mieszkanie jest, delikatnie mówiąc, zaniedbane. Więc w zamian za naprawy i remont mamy taki tani czynsz. Niestety największym problemem, z którym chcemy podjąć walkę jest pleśń na ścianie. Sami się nie podejmiemy, potrzebujemy do tego fachowców. Można zamówić u Państwa wizytę w celu odgrzybiania?

Klikowa, Tarnów
Dzień dobry, mam dla Państwa zlecenie. Jako, że po wybiciu kanalizacji pojawiło się w mieszkaniu sporo niedogodności, to chętnie umówię dogodny termin ,aby Państwa fachowcy mogli podjechać i zająć się usuwaniem pleśni. Proszę o pilny kontakt w tej sprawie.

Strusina, Tarnów
Witam serdecznie. Na naszym osiedlu wszyscy z sąsiadami żyjemy w zgodzie i się wspieramy. Gdy jedenemu z sąsiadów zalało dom, postanowiliśmy, że pomożemy, wiadomo, że wiąże się to z kosztami, dlatego na całym osiedlu słożyliśmy się i chcielibyśmy zamówić w Waszej firmie usługę odgrzybiania po zalaniu. Bardzo prosimy o wskazanie najszybszego wolnego terminu do wykonania tej usługi.

Zielone, Tarnów
Mieszkam w bloku, regularnie ogrzewam mieszkanie, nigdy nie miałam problemów z wilgocią, a niestety na ścianie w pokoju gościnnym pojawił się grzyb. Poszukuję firmy, która zajmie się odgrzybianiemi i najlepiej jeśli zrobi to w rozsądnej cenie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502