Ozonowanie Tarnów

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 92
Sprawdź szczegóły
Profesjonalną walkę ze szkodnikami, a także ochronę przed nimi w przyszłości, zapewni Ci serwis usług DDD. Wśród oferowanych przez tę firmę usług możesz znaleźć wszystko z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji, a więc szybkie i skuteczne ...
Usługi DDD Mixtum Jarosław Wilk, Stanisław Skura
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Firma specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji. Fachowcy pomogą w profesjonalnym zwalczeniu owadów, insektów, gryzoni, a także drobnoustrojów i mikroorganizmów. W swojej pracy ...
Wybrane zlecenia

2021-09-22 Mościce
Poszukuję serwisantów do usunięcia alergenów w bloku. Od dłuższego czasu czuję u siebie w mieszkaniu bardzo nieprzyjemny zapach i kompletnie nie mam pojęcia, co może być tego przyczyną. Czy podejmiecie się Państwo usunięcia tych zapachów?

2021-09-10 Klikowa, Tarnów
Jaki jest czas oczekiwania na serwis z Państwa firmy, który podjąłby się ozonowania w moim domu? Od yygodnia czuć brzydki zapach, być może to mój pies przyniósł coś z zewnątrz, natomiast nie mogę zlokalizować przyczyny. Czy podjęliby się Państwo powyższej usługi? Czekam na informacje zwrotne z Państwa serwisu. Pozdrawiam.

2021-08-29 Legionów
Szukam fachowca do usunięcia wirusów w moim domu. Mam alergię i pilnie poszukuję fachowca, któy jest skuteczny do ozonowania pomieszczeń. Czy podjęliby się Państwo wspomnianej usługi?

2021-08-12 Jasna, Tarnów
Dzień dobry Państwu. Piszę z takim zapytaniem- jaki jest koszt w Państwa firmie za usunięcie przykrego zapachu w samochodzie w Państwa firmie? Próbowałem już smaodzielnie pozbyć się powyższego problemu, natomiast to nic nie skutkuje. Czy podjęliby się Państwo tej usługi? Zależy mi przede wszystkim na skuteczności i fachowości. Mam nadzieję, że z Państwa serwisem uda mi się nawiązać współpracę.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502