Sprzątanie Po Zgonach Tarnów

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Tarnów.
Podobne usługi
Pytania od klientów

15.09.2021
Kiedy najwcześniej mogę spodziewać się wizyty firmy zajmującej się sprzątaniem po zmarłym? W moim mieszkaniu unosi się naprawdę przykry zapach i nie mam pojęcia jak się go pozbyć. Bardzo proszę, pomóżcie!

20.08.2021
Dzień dobry. Kontaktuję się z Wami z polecenia koleżanki. Słyszałam, że zajmujecie się Państwo czyszczeniem pomieszczeń po zgonie. Czy to dalej aktualna oferta? W podziemiach budynku, w którym mieszka unosi się obrzydliwy smród. Dacie radę coś na to zaradzić? Proszę o szybką pomoc!

25.07.2021
Kieruję się do Państwa z dość nieprzyjemną sytuacją. A mianowicie szukam profesjonalisty w sferze czyszczenia budynków po zmarłym. Mieliśmy w naszym bloku pewien incydent, którego szczegółów wolałbym nie przytaczać, natomiast nie obejdzie się bez doświadczonej firmy. Ile kosztuje u Was usuwanie ze ścian budynku plam od krwi? Proszę o informację zwrotną w tej sprawie!

30.06.2021
Chciałabym w jak najszybszym tempie skorzystać z jednej z usług Waszej firmy, a mianowicie - sprzątania po zwłokach. Niestety w moim domu panuje nieprzyjemny zapach i gdzieniegdzie widoczna jest krew. Pomożecie?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502