Odgrzybianie Ścian Szczecin

Podobne usługi
Pytania od klientów

02.09.2021
Szukam jakiegoś sprawdzonego fachowca, który zajmuje się odgrzybianiem ścian po zalaniu. Mieszkam w bloku na parterze sąsiadka zalała nas bo miała awarię i w łazience pękła jej rura, ale to już było kilka dobrych miesięcy temu. Po pewnym czasie na ścianie zaczęła mi sie pojawiać pleśń a jej ilość z czasem jest coraz to większa.

21.08.2021
Szukam jakiegoś speca ktory usunie mi pleśń na suficie, miejsce w którym powstała pleśń jest dość nietypowe bo jest to piwnica w moim bloku. Na kiedy można się z panem umówić ? Jaki jest szacowany koszt za wykonanie takiej usługi jak pozbycie się pleśni?

16.08.2021
Szukam w pobliżu firmy, która zajmuje się odgrzybianiem. Bo potrzebuję szybkiej pomocy bo na suficie pojawił mi się grzyb i to całkiem spory grzyb. Ile kosztuje odgrzybianie ścian i sufitu?

15.08.2021
Sąsiadka zalała moje mieszkanie niecałe dwa miesiące temu, po tym zalaniu w moim mieszkaniu pojawiła się pleśń mąż już co prawda próbował się jej pozbyć środkami zakupionymi w sklepie budowlanym, środki te pomogły ale tylko chwilowo bo pleśń znów się pojawiła, odchodzi też tynk ze ścian jestem załamana tym jak to wygląda. Na kiedy mogę się tak najszybciej umówić z serwisantem na usuwanie pleśni?

05.08.2021
Dzień dobry państwu. Chciałabym na jutro zamówić fachowca który by do mnie przyjechał i wykonał u mnie w domu usługę odgrzybianie ścian. Ma pan jutro wolny termin? Grzyb na ścianie pojawił się już dwa lub nawet trzy miesiące temu ale na początku był niewielki bo było to tylko kilka ciemnych zielono czarnych plamek, a teraz to już jest na dosłownie połowie ściany.

29.06.2021
Co roku po zimie pojawia mi się pleśń na ścianie i chciałabym się zapytać czy jest jakaś metoda na to by pleśń się już nie pojawiała? Bądź żeby spowolnić proces pojawiania się pleśni?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502