Sprzątanie Po Zgonach Szczecin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Szczecin.
Wybrane zlecenia

Łękno
Potrzebny jest mi fachowiec, którego mógłbym poprosić o sprzątanie mieszkania po osobie zmarłej. Miałem poważną, kilkugodzinną pracę majsterkową, przez co długi czas przebywałem w piwnicy, gdy wróciłem do domu, zobaczyłem rozłożone zwłoki mojej prababci w podeszłym już wieku.

Niebuszewo, Szczecin
Dzień dobry. Czy można zamówić w tym miejscu na tej stronie internetowej nietypową usługę jaką jest sprzątanie po zwłokach? Nie wiem, czy w dobre miejsce trafiłam, ale chciałabym, aby ktoś pozbył się tego brzydko mówiąc smrodu z mojego mieszkania. Jeśli mogą mi państwo pomóc, to jaki jest czas oczekiwania na fachowca?

Bukowo
Choć od tego przykrego zdarzenia minął już prawie tydzień, to w moim mieszkaniu nadal czuć intensywny odór. Kupiłam wiele już środków i sprejów odświeżających, niestety nic one nie dają. Przeczytałam na waszje stronie, że świadczycie takie usługi jak sprzątnie po zwłokach i chciałabym poprosić o pomoc.

Pilchowo
Na kiedy mozliwe byłoby odkażanie domu jednorodzinnego? Z racji tego, że chodzi sprzątanie po śmierci, to chciałbym, aby ta usługa została wykonana tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Proszę także o dokonanie wyceny wstępnej.

Podjuchy
Czy fachowiec z państwa strony byłby tak uprzejmy, przyjechałby do mojego mieszkania, najlepiej jeszcze dziś i pomógłby mi w przypadku usuwania zanieczyszczeń i brzydkiego zapachu po osobie zmarłej?

Kijewo
Interesuje mnie zamówienie u państwa usługi sprzątania po śmierci. Miejscem realizacji zlecenia jest dom moich rodziców, który znajduje się 10 km za miastem, w pobliskiej wsi. Są w nim plamy od krwi. Na kiedy mogłabym się umówić?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502