Ozonowanie Szczecin

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zwalczanie Szkodników Dm Group Daniel Możdżyński
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Zwalczanie Szkodników Dm Group Daniel Możdżyński

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ozonowanie
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia
"Bardzo polecam. Świetny kontakt. Panowie służą radą i pomocą o dowolnej porze. Bardzo krótkie terminy realizacji usługi i bardzo duża skuteczność. Cena adekwatna do jakości usługi. Profesjonalne wyposażenie, profesjonalne środki chemiczne i profesjonalne podejście do klienta i jego problemu. Usługę ozonowania oceniam jak najbardziej pozytywnie."
Śródmieście
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Ozonpol Dawid Koziołek
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Ozonpol Dawid Koziołek

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ozonowanie
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia
"Profesjonalizm w każdym calu. Próbowaliśmy wszystkiego w usunięciu zapachów, również innych firm, ale dopiero ten fachowiec podołał zadaniu. Cieszę się, że w końcu mamy przyjemny zapach w domu. Efekt końcowy ozonowania oceniam bardzo pozytywnie. Dziękuję i pozdrawiam."
Prawobrzeże
Najnowsze zapytania o usługi
Szczecin 16.11.2021
Witam, jaka cena za ozonowanie samochodu?
Podobne usługi
Pytania od klientów

05.08.2021
Wróciliśmy niedawno z bardzo długich kilku miesięcznych wakacji do naszego domu na wsi. Po wejściu do domu poczuliśmy okropny odór. Natychmiast wyszliśmy i pojechaliśmy przenocować u teściów. Dziś kiedy już się wsypaliśmy, chce zamówić usługę ozonowania całego naszego domu. Na kiedy możecie przyjechać się tym zająć?

28.07.2021
Szukam kogoś do usunięcia bakteri w moim lokalu kosmetycznym. Musi to być prawdziwy specjalista w tej dziedzinie, gdyż potrzebuje stu procentowej pewności i gwarancji, że usługa ta zostanie wykonana prawidłowo. Nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek negatywne opinie o moim salonie, dlatego już na stracie przykładam się do każdego działania. Cena nie gra roli, na kiedy możecie u mnie być?

27.07.2021
Chciałabym zamówić usługę ozonowania od Waszej firmy. Zależy mi na usunięciu bakterii z mieszkania. Przy okazji chciałabym pozbyć się brzydkich zapachów, bo wiem że jest to również jeden z rezultatów takowej usługi. Poproszę o odpowiedź z terminem.

26.07.2021
Poszukuję frmy, która zajmuje się usuwaniem alergenów z mieszkania. Mam dwójkę dzieci, którzy są alergikami niestety. Jest to bardzo wymagające pod względem praktycznie ich każdej czynności życiowej. Co jakiś czas zamawiam usługę usuwania alergenow, postanowiłam zmienić firmę na inną, jakie macie stawki za takie usługi?

14.07.2021
Poszukuję firmy, w której zakresie jest usuwanie wirusów. Uważam, że każdy powinien co jakiś czas podejmować się takiej usługi dla bezpieczeństwa swojego i najbliższych. Na zdrowiu nie można oszczędzać przecież. Jakimi metodami działa Wasza firma? Czy macie jakąś gwarancję skuteczności w tym zakresie? Bardzo proszę o odpowiedź.

08.07.2021
W mieszkaniu, które wraz z mężem wynajmowaliśmy studentom, bardzo śmierdzi po ich wyprowadzce. Nie ma opcji, że uda nam się wynająć ponownie to mieszkanie bez dokładnego ozonowania. Jaki jest koszt takiej usługi?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502