Ozonowanie Szczecin

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Szczecin.
Wybrane zlecenia

2021-08-05 Golęcino, Szczecin
Wróciliśmy niedawno z bardzo długich kilku miesięcznych wakacji do naszego domu na wsi. Po wejściu do domu poczuliśmy okropny odór. Natychmiast wyszliśmy i pojechaliśmy przenocować u teściów. Dziś kiedy już się wsypaliśmy, chce zamówić usługę ozonowania całego naszego domu. Na kiedy możecie przyjechać się tym zająć?

2021-07-28 Pomorzany
Szukam kogoś do usunięcia bakteri w moim lokalu kosmetycznym. Musi to być prawdziwy specjalista w tej dziedzinie, gdyż potrzebuje stu procentowej pewności i gwarancji, że usługa ta zostanie wykonana prawidłowo. Nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek negatywne opinie o moim salonie, dlatego już na stracie przykładam się do każdego działania. Cena nie gra roli, na kiedy możecie u mnie być?

2021-07-27 Osów
Chciałabym zamówić usługę ozonowania od Waszej firmy. Zależy mi na usunięciu bakterii z mieszkania. Przy okazji chciałabym pozbyć się brzydkich zapachów, bo wiem że jest to również jeden z rezultatów takowej usługi. Poproszę o odpowiedź z terminem.

2021-07-26 Nowe Miasto
Poszukuję frmy, która zajmuje się usuwaniem alergenów z mieszkania. Mam dwójkę dzieci, którzy są alergikami niestety. Jest to bardzo wymagające pod względem praktycznie ich każdej czynności życiowej. Co jakiś czas zamawiam usługę usuwania alergenow, postanowiłam zmienić firmę na inną, jakie macie stawki za takie usługi?

2021-07-14 Dąbie
Poszukuję firmy, w której zakresie jest usuwanie wirusów. Uważam, że każdy powinien co jakiś czas podejmować się takiej usługi dla bezpieczeństwa swojego i najbliższych. Na zdrowiu nie można oszczędzać przecież. Jakimi metodami działa Wasza firma? Czy macie jakąś gwarancję skuteczności w tym zakresie? Bardzo proszę o odpowiedź.

2021-07-08 Łękno, Szczecin
W mieszkaniu, które wraz z mężem wynajmowaliśmy studentom, bardzo śmierdzi po ich wyprowadzce. Nie ma opcji, że uda nam się wynająć ponownie to mieszkanie bez dokładnego ozonowania. Jaki jest koszt takiej usługi?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502