Odgrzybianie Ścian Słupsk

Podobne usługi
Pytania od klientów

30.08.2021
Dzień dobry. lle mnie wyniesie usuwanie pleśni ze ściany? W mieszkaniu pod moją nieobecnosć była powódź która pochodziła od sąsiadów z gory. Poszukuję firmy z okolic, która wykonuje odgrzybianie ścian w pomieszczeniach. Ile wyniesie taka profesjonalna usługa w Waszej firmie? Prosze o pomoc w wyborze najskuteczniejszej metody

19.08.2021
Witam serdecznie. Prowadzę gospodarstwo. W jednym z pomieszczeń na podwórku na suficie pojawił się grzyb. Szukam kontaktu do firmy, która wskaże mi najlepszą metodę na odgrzybianie ścian. Czy zajmujecie się takimi usługami? Jakie macie ceny usług tak orientacyjnie ? Chciałbym uzysakć wycenę takiej pracy. W jakim terminie może być odgrzybianie?

23.07.2021
Dobry wieczór.Chciałabym zasięgnąć informacji na temat ceny odgrzybiania ścian w domu. Wczoraj wieczorem była awaria i wybiło kanalizację. Chciałabym podpytać też o cenę usługi zanim sie zdecyduję. Ile będzie kosztowało odgrzybianie?

15.07.2021
Witam państwa. Poszukuję firmy zajmującej się kompleksowym odgrzybianiem ścian w pomieszczeniach. Mieszkam w bloku, w którym była ostatnio poważna awaria kanalizacji, która spowodowała wybicie wody w kilku mieszkaniach. W imieniu sąsiadów poszukuję firmy, która podejmie się odgrzybiania powierzchni mieszkalnych. W jakiej cenie będzie taka usługa?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502