Sprzątanie Po Zgonach Słupsk

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Słupsk.
Wybrane zlecenia

2021-09-02 Dolina Zieleńca
Dzień dobry. Chciałbym by serwis do mnie przyjechał do usuwania zanieczyszczeń po zmarłych. Do posprzątania i odkażenia jest w zasadzie całe mieszkanie bo czuć w nim straszny smród. Większość rzeczy będzie prawdopodobnie do wyrzucenia. Nak kiedy najszybciej możemy się z państwem umówić na przyjazd?

2021-08-15 Północ, Słupsk
Poszukiwany jest fachowiec od sprzątania po zwłokach. W pomieszczeniu które ma być wysprzątane czuć okropny odór gnijącego mięsa. Osoba która zmarła była już leciwa i mieszkała całkiem sama więc zwłoki znaleziono dopiero po upływie kilku dni. Nie jesteśmy się w stanie go w żaden sposób pozbyć tego zapachu dlatego zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usługi profesjonalisty.

2021-07-31 Dolina Rzeki Słupi, Słupsk
Poszukuję kogoś kto zajmuje się czyszczeniem po zmarłym. W mieszkaniu sąsiadki zmarł jej mąż, ciało nie zostało znalezione od razu bo sąsiadka była w delegacji i nie było jej w domu tydzień. Gdy wróciła zastała w mieszkaniu rozłożone zwłoki męża.

2021-07-02 Osiedle Akademickie
Szukam firmy która wykonuje takie usługi jak sprzątanie i odkażanie po zgonie. Najlepiej by fachowcy przyjechali jeszcze dziś. Gdy wróciłam do domu zastałam w domu gnijące zwłoki sąsiadki, która mieszkała z nami w tym samym domu tylko że na pierwszym piętrze, powodem śmierci był prawdopodobnie zawał a ciało zagniło bo leżało tam około 5 dni.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502