Ozonowanie Słupsk

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Słupsk.
Wybrane zlecenia

2021-08-11 Dolina Zieleńca
Szukamy firmy wykonującej ozonowanie pomieszczeń. Postanowiliśmy wynająć z mężem naszą piwnicę, w której stworzyliśmy pomieszczenia mieszkalne. Wiemy, że rodzina która się wprowadzi, ma dziecko które jest alergikiem. Z uwagi na to chcemy przeprowadzić usługę usunięcia alergenów dla lepszego komfortu ich życia. Jaki jest koszt?

2021-08-08 Dolina Zieleńca, Słupsk
Mam lokal niedaleko Waszej siedziby, w której chciałabym przeprowadzić usuwanie drobnoustrojów. Czytałam, że macie w swojej ofercie pakiej dezodoracji ozonem. Jestem bardzo zaintersowana Waszą pomocą, będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

2021-07-25 Dolina Zieleńca
Witam, ostatnio moje dzieci bardzo chorowały, ubiegły miesiąc to było jedno wielkie pasmo pod tytułem wirusowe choroby. Chciałabym usługi ozonowania w moim mieszkaniu, aby usunąć wszystkie wirusy z powietrza i przedmiotów. Jaki jest koszt?

2021-07-15 Dolina Rzeki Słupi, Słupsk
Jeste osobą odpowiedzialną na stan naszego bloku w centrum miasta. Mieszkańcy od jakiegoś czasu skarżą się na dużą ilość grzybu w naszych pomieszczeniach. Chcielibyśmy zamówić usuwanie grzybów za pomocą ozonowania w Waszej firmy, najlepiej na jutro. Jest taka możliwość?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502