Ozonowanie Słupsk

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Słupsk.
Pytania od klientów

11.08.2021
Szukamy firmy wykonującej ozonowanie pomieszczeń. Postanowiliśmy wynająć z mężem naszą piwnicę, w której stworzyliśmy pomieszczenia mieszkalne. Wiemy, że rodzina która się wprowadzi, ma dziecko które jest alergikiem. Z uwagi na to chcemy przeprowadzić usługę usunięcia alergenów dla lepszego komfortu ich życia. Jaki jest koszt?

08.08.2021
Mam lokal niedaleko Waszej siedziby, w której chciałabym przeprowadzić usuwanie drobnoustrojów. Czytałam, że macie w swojej ofercie pakiej dezodoracji ozonem. Jestem bardzo zaintersowana Waszą pomocą, będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

25.07.2021
Witam, ostatnio moje dzieci bardzo chorowały, ubiegły miesiąc to było jedno wielkie pasmo pod tytułem wirusowe choroby. Chciałabym usługi ozonowania w moim mieszkaniu, aby usunąć wszystkie wirusy z powietrza i przedmiotów. Jaki jest koszt?

15.07.2021
Jeste osobą odpowiedzialną na stan naszego bloku w centrum miasta. Mieszkańcy od jakiegoś czasu skarżą się na dużą ilość grzybu w naszych pomieszczeniach. Chcielibyśmy zamówić usuwanie grzybów za pomocą ozonowania w Waszej firmy, najlepiej na jutro. Jest taka możliwość?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 063