Odgrzybianie Ścian Rzeszów

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Rzeszów.
Podobne usługi
Pytania od klientów

19.09.2021
Ile kosztuje Wasza pomoc w zwalczaniu wilgoci w domu? Od jakiegoś czasu borykamy się z rodziną z dużą jej ilością, szczególnie w łazience i kuchni. Bardzo prosze o odpowiedź w tej sprawie.

15.09.2021
Poszukuję specjalisty od usuwania gdzybów, u mnie akurat znajduje się on na suficie w paru pomieszczeniach mieszkania. Jaki jest koszt wykonania takiej usługi odgrzybiania przez Waszą firmę? Jakimi sposobami działacie, czy są to trwałe rozwiązania dające jakąś gwarancję spokoju?

02.08.2021
Pilnie poszukuje fachowca od usuwania pleśni na suficie. Odgrzybianie nie jest moją mocną stroną i wole się za to nawet sama nie zabierać. Jakimi metodami Państwo z tym walczycie? Jest jakaś gwarancja, że po Waszej interwencji problem nie wróci? Jeśli się zdecyduje na Wasze usługi, to kiedy jesteście w stanie do mnie przyjechać? Czy uda się jeszcze w tym tygodniu?

02.08.2021
Po ostatnim wybiciu kanalizacji w naszym bloku, powstała plaga grzyba i pleśni. Co rozmawiam z sąsiadami to każdy mówi mi, że również zauważył u siebie taki problem. Potrzebuje odpowiedzi co do ceny wykonania takiej usługi? Może porozmawiam z sąsiadmi to też będą zainteresowani jeśli cena będzie korzystna. Poproszę o odpowiedź.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502