Odgrzybianie Ścian Rzeszów

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Rzeszów.
Wybrane zlecenia

Miłocin
Ile kosztuje Wasza pomoc w zwalczaniu wilgoci w domu? Od jakiegoś czasu borykamy się z rodziną z dużą jej ilością, szczególnie w łazience i kuchni. Bardzo prosze o odpowiedź w tej sprawie.

1000-Lecia , Rzeszów
Pilnie poszukuje fachowca od usuwania pleśni na suficie. Odgrzybianie nie jest moją mocną stroną i wole się za to nawet sama nie zabierać. Jakimi metodami Państwo z tym walczycie? Jest jakaś gwarancja, że po Waszej interwencji problem nie wróci? Jeśli się zdecyduje na Wasze usługi, to kiedy jesteście w stanie do mnie przyjechać? Czy uda się jeszcze w tym tygodniu?

Słocina, Rzeszów
Poszukuję specjalisty od usuwania gdzybów, u mnie akurat znajduje się on na suficie w paru pomieszczeniach mieszkania. Jaki jest koszt wykonania takiej usługi odgrzybiania przez Waszą firmę? Jakimi sposobami działacie, czy są to trwałe rozwiązania dające jakąś gwarancję spokoju?

Staromieście , Rzeszów
Po ostatnim wybiciu kanalizacji w naszym bloku, powstała plaga grzyba i pleśni. Co rozmawiam z sąsiadami to każdy mówi mi, że również zauważył u siebie taki problem. Potrzebuje odpowiedzi co do ceny wykonania takiej usługi? Może porozmawiam z sąsiadmi to też będą zainteresowani jeśli cena będzie korzystna. Poproszę o odpowiedź.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502