Sprzątanie Po Zgonach Rzeszów

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Dezynfekcja w mieście Rzeszów.
Wybrane zlecenia

Gen. Władysława Andersa , Rzeszów
Witam państwa serdecznie. Proszę poinformować mnie, w jakiej cenie jest usunięcie plam krwi z podłogi i tapicerki? Potrzebuje zamówić usługę sprzątania po tragicznej śmierci. Termin jak najszybszy,

Staromieście , Rzeszów
Dzień dobry państwu. Piszę z takim pytaniem. Potrzebowałabym umówić się z firmą sprzątającą po zmarłych. Ciocia zmarła, nie było z nią kontaktu. Mąż znalazł ją po tygodniu. Czuć było już odór. Potrzebuję usługi odkażania całego mieszkania i likwidacji nieprzyjmnego zapachu. W jakim czasie można umówić się na usługę?

Zawiszy Czarnego
Witam. Ile będzie kosztowało sprzatanie po zmarlym? W mieszkaniu przez jakiś czas znajdowały się rozłożone zwłoki więc zapach, który tam jest jest bardzo nieprzyjemny. Poszukuję niezwykle pilnie kogoś, kto skutecznie i profesjonalnie wykona odkażanie. Czymacie krótkie terminy na takie usługi?

Matysówka
Czy w okolicy jest jakaś firma, która zajmuje się sprzątaniem po zmarłych? W domu wydarzył się śmiertelny wypadek. W pomieszczeniu znajdują się ślady krwi. Chciałbym prosić firmę, która wyczyści takie ślady i wykona dodatkowo ozonowanie odkażając dom. W jakiej cenie jest taka usługa w Waszej firmie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502