Ozonowanie Rzeszów

Mamy dostępnego jednego fachowca od ozonowania w Rzeszowie
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń
4.8
Liczba opinii: 93
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Hornet Group Tomasz Szerszeń

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ozonowanie Rzeszów
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Polecam z całego serca usługę ozonowania w wykonaniu tych fachowców. Mają profesjonalny sprzęt i środki chemiczne, które nie są zagrożeniem dla zwierząt domowych i środowiska, co bardzo się ceni. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. W mieszkaniu nareszcie nie czuć nieprzyjemnego zapachu."
Zakład Usługowy Dezynsekcji, Deratyzacji i Dezynfekcji Karaczan Robert Mielnicki
4.8
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły
Opinia
"Prowadząc hotel czy hostel trzeba mieć kontakt do różnych zaufanych firm. Jedną z nich jest właśnie ten serwis. Panowie już nie raz przyjeżdżali do nas, aby pomóc nam ogarnąć pokoje po niektórych gościach. Ich ozonowanie jest niezastąpione - to muszę przyznać. Po takim zabiegu pokój jest niemal jak nowy."
Serwis będzie dostępny od dnia 28.06.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Pytania od klientów

10.11.2021
Czy piątek jest możliwość zrobić ozonowanie 100m przedszkola?

22.08.2021
Czy na przykład na jutro można byłoby zapisać się na odkażanie mieszkania u państwa? Chciałbym skorzystać z usług jakiejś sprawdzonej firmy i zlecić fachowcom ozonowanie. Z tego, co widzę na waszej stronie, to macie bardzo dobre opinie, dlatego też zdecydowałem się na państwa.

12.08.2021
Czy można liczyć na państwa pomoc w przypadku usunięcia drobroustrojów z mieszkania? Chodzi dokładnie o mieszkanie na drugim piętrze w bloku, które ma 2 małe pokoje, salon, kuchnię, toaletę i WC osobno, razem wychodzi niecałe 70 metrów. Jak to by wyszło cenowo mniej więcej?

18.07.2021
Jaki jest czas usunięcia grzybów w samochodzie? Potrzebuje przeprowadzić usługę dezodoryzacji ozonem i wyczytałam w internecie, że Wasza firma oferuje również takie usługi dla aut. Długo się czeka u Was na wolny termin, nie ukrywam zależy mi na czasie. Mamy obecnie niemowlaka w domu, który potrzebuje sterylnych warunków również podczas jazdy samochodem.

08.07.2021
Jaki jest czas oczekiwania na przyjazd Waszej firmy? Mamy w naszym mieszkaniu ostatnio bardzo brzydki zapach. Mam wrażenie, że może to iść przewodami wentylacyjnymi. Chciałabym się pozbyć tego brzydkiego zapachu i zrobić w domu ozonowanie. Na kiedy macie pierwsze wolne terminy?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502